Lista ocen Hyundai Sonata III (33) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Jak do tej pory po przejechaniu 10.000 kilometrów (podczas, gdy samochód ma ich 220.000) tylko i wyłącznie elementy eksploatacyjne - rozrząd i pompa wody, sprzęgło. Te samochody bardzo często w krajach zachodnich i azjatyckich służą jako taksówki - zresztą, nie bez powodu. Jedno z nielicznych niesamowicie niezawodnych, ale też najbardziej niedocenionych w Polsce aut. W USA auto bardzo popularne, w wielu rankingach niezawodności widnieje na...
~piotrw
Sedan 2.7 178KM 131kW
Zero poważnych usterek przez 2 lata użytkowania. Zatarta pompa paliwa przez ciągłe jeżdżenie na rezerwie(auto z lpg). Pompa kupiona za 70zł przełożona samodzielnie. Minusem tego auta jest metalowy zbiornik paliwa, który lubi rdzewieć. Musiałem go wymienić z racji tego, że powstała w nim dziura.
~kubapsuj
Sedan 2.0 136KM 100kW
1 rok 3tys km nic się nie zepsuło co do kosztów części miałem wypadek tym samochodem samochód przeciągną po drzwiach wbił się w koło które wyrwał. masakrując cały bok (bez prostowania dzwi) naprawa kosztowała mnie 500zł (razem z błotnikiem i nadkolem (+100 zbieżność i 100 przegląd)
~kosa
Sedan 2.7 178KM 131kW
Korozja ! przed liftem korodowały sanki silnika, tutaj po liftingu sanki są świetnie zakonserwowane, ale im dalej w tył to większa masakra. Bak, Belka tylna, wahacze tył, i cała reszta ma tak fatalne zabezpieczenie że bez regularnej konserwacji się nie utrzyma auta w całości.
~Enigmatic
Sedan 2.0 136KM 100kW
Sprzęgło, koszt z wymianą ok 1400 zł. Klima, koszt naprawy 800 zł, nie opłaca się w aucie o takiej wartości naprawiać chyba, że chcesz auto przerobić na klimatyzowany kurnik stojący gdzieś na podwórku.
~e-tomek
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Dużo nie było, w sumie jedna - czujnik położenia wału korbowego. Unieruchomiła samochód, jak i kosztowna w naprawie - trzeba rozbierać cały rozrząd, by wymienić ten czujnik.
~roomzeis
Sedan 2.5 V6 160KM 118kW
Raczej nie narzekam. Oprócz pękniętej pompy oleju w skrzyni i przepalonych przewodów wysokiego napięcia, jak na razie nic się nie dzieje (odpukać).
~Soniek
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Poważnych usterek nie miałem, auto jest bezawaryjne, bardzo wdzięczne, pamietać trzeba o wymianie części eksploatacyjnych i to tyle.
~TYTUS62
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Możliwe że ja żle trafiłem ale zawieszenie tylne to porażka no i standart tzn. korozja sanek.
Dziennik kosztów dla Hyundai Sonata III
~jacenty
Sedan 2.0 136KM 100kW
nic z tych rzeczy. Pilnować oleju, rozrządu, raz na rok uczciwy przegląd będzie OK