Lista ocen Hyundai Sonata III (35) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Samochód zdecydowanie jeden z najtańszych, o ile nie najtańszy w swej klasie, z drugiej strony jednak pod wieloma względami nie ustępuje konkurencji. Szczególnie dobrze wyposażone wersje ze skórzanymi fotelami i drewnianą tapicerką robią fantastyczne wrażenie zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Jak dla mnie auto absolutnie fenomenalne i bezkonkurencyjne.
Sedan 2.0 136KM 100kW
cena zakupu plus to co włożyłem to ok. 8-9 tyś. Do zrobienia były tylne nadkola plus progi - nie ma się czego bać każdy kowal to zrobi. Reszta karoserii jest OK - widać tam jakiś ocynk. Reszta to rozrząd sprzęgło tuleje i sworznie wahaczy, łożyska, przewody hamulców klocki itp.
~kubapsuj
Sedan 2.0 136KM 100kW
tutaj dam przykład z życia wzięty kolega odwoził mnie z imprezy moim samochodem. korzystając z tego nie byłem zbyt "zainteresowany otoczeniem" poszalał nią sobie. jak się dowiedział ile za nią dałem sam sobie kupił sonatę (tylko troszkę młodszą po liftingu)
~helsi117
Sedan 2.0 i 125KM 92kW
jak za taka cene auto naprawde godne polecenia !! nie kupicie innego auta za taka cene w takim standardzie i z takiego rocznika !!!!!! jest to namiastka dobrej limuzyny za grosze. jesli nie stać was na jaguara czy volvo polceam sonate
~marschall@poczta.onet.pl
Sedan 2.4 146KM 107kW
Po porownaniu z konkurencja jest to auto najbardziej ciekawe pod wzgledem ceny natomiast co do jakosci to jedyne co moglbym zarzucic to plastyki we wnetrzu, ich jakosc moglabybyc troche lepsza.
~piotrw
Sedan 2.7 178KM 131kW
Za takie pieniądze nie kupisz lepszego auta. Za niewielkie pieniądze masz dużą wygodną limuzynę w automacie i w skórze z silnikiem o dużej mocy z dużą ilością praktycznych schowków.
~roomzeis
Sedan 2.5 V6 160KM 118kW
Dobrze wyposażona limuzyna za niewielkie pieniądze. Jakość wykończenia mogłaby być lepsza, a to stanie się w kolejnej generacji, a właściwie w jeszcze następnej.
~muniek.bmw@wp.pl
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
w tej cenie nie kupimy tak dużego wygodnego i niezawodnego auta, no może siostrzana kia magentis ale hyundai raczej stoi wyżej