Lista ocen Hyundai Sonata III (36) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotrw
Sedan 2.7 178KM 131kW
Jeśli chodzi o układ jezdny to zawieszenie jest miękkie. Auto pochyla się bardzo mocno w zakrętach i prowadzi się jak motorówka. Nie jest to sportowe auto o twardym zawieszeniu nie oszukujmy się. Podczas jazdy z bardzo dużymi prędkościami przy dużym wietrze niestety trzeba trochę powalczyć.
~e-tomek
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Tutaj tak sobie, samochód zdecydowanie do komfortowej jazdy. Ja zmieniłem sprężyny i amortyzatory na twarde KYB, pewnie trochę pomogło. Wspomaganie trochę za mocno działa - fajne po mieście, gorsze na autostradzie. Po wymianie drążków kierowniczych układ zaczął trochę lepiej - bardziej twardo - działać.
~Enigmatic
Sedan 2.0 136KM 100kW
Auto-statek, buja się na boki jak żaden inny, zawieszenie ekstremalnie miękkie, jeśli jedziesz po wiejskiej, wyboistej drodze bardzo na plus, jeśli wchodzisz na trasie w zakręty masz wrażenie, że wypadniesz z toru jazdy.
~kubapsuj
Sedan 2.0 136KM 100kW
Jazda jak dla mnie jest perfekcyjna Moj ojciec który ma za sobą już ładne stado aut nie mógł uwieżyć że auto za 5tyś może się tak przyjemnie prowadzić. pedały jak powietrze kierownicy nie czujesz:) Mi to bardzo odpowiada
~Krzysiek
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Zawieszenie bardzo miękkie, przez co samochód staje się bardzo komfortowy - po drobnych nierównościach \'płynie\' jak łódka. Ma to jednak minus - nie prowadzi się tak pewnie, jak samochody z twardym zawieszeniem.
~tomekvp@interia.pl
Sedan 2.5 V6 160KM 118kW
Jest to limuzyna!!!Poprzednio mialem okazje jezdzic kompaktami ktore zazwyczaj sa sztywniejsze,wiec wsiadajac do sonaty radze na poczatu spokojniej pokonywac zakrety. To nie jest wyscigowka!!! Tym autem sie plynie!!! Polecam
~Gordi
Sedan 2.0 i 139KM 102kW
Auto jest długie i wygodne, idealne na polskie drogi - jedziesz jak po stole. Skręt jest słabiutki, a auto długie, więc trzeba się nauczyć manewrować w wąskich uliczkach czy zapchanych parkingach.
~Tomasz
Sedan 2.7 178KM 131kW
układ kierowniczy mógłby byc bardziej precyzyjny, no i na polskich drogach, niestety słychać czasem denerwujące odgłosy w zawieszeniu. Póki co, nie udało mi sie doprowadzic do utraty przyczepności na zakręcie.
~marschall@poczta.onet.pl
Sedan 2.4 146KM 107kW
Tutaj nie mialem zadnych watpliwosci aby postawic taka ocene...ABS,TCS... jak w poprzedniku nie ma tendencji do zarzucania, mozliwosc precyzyjnego kierowania, bardzo dobrze dzialajace wsp. kier
Dziennik kosztów dla Hyundai Sonata III
~Daniel Mazowsze
Sedan 2.0 136KM 100kW
za mięki, troszkę za niski, jak jadę na wieś po wertepach muszę bardzo uważać, na trasie bajka, tempomat, piwo w rękę - bezalkoholowe! i do przodu. nie czuje się że się jedzie