Lista ocen Hyundai Sonata III (29) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~helsi117
Sedan 2.0 i 125KM 92kW
hmmm no jesli chodzi o ogrzewanie to słabo działa nadmuch i trzeba sie przyzwyczaic zeby mocniej włączyć. ale za to jest duzy plus dla nadmuchu ;) jak właczymy przycisk z nadmuchem na szybe przednia to automatycznie włączy nam się klimatyzacja i szyby dosłownie odparowują w ciagu myśle 15 sekund , dosłownie od razu !!
~roomzeis
Sedan 2.5 V6 160KM 118kW
Dość powoli się nagrzewa wnętrze w chłodne dni, szyby parują (wyjątek stanowi klimatyzacja, która działa znakomicie); minusem ogromnym jest fakt, że samochód bardzo mocno nagrzewa się w lecie (ciemny zielony metalic..), oraz szybko wychładza się w zimie... Kwestia słabego docieplenia poszycia..?
~kubapsuj
Sedan 2.0 136KM 100kW
było idealnie dopóki nie zacieła mi się linka od ogrzewania i nie przeskoczyła linka od kierunku nawiewu choć to wina nieogarniętego serwisu wymieniającego radio;)
~Łukasz
Sedan 2.5 V6 160KM 118kW
przy deszczu paruja troche szyby ale to moze byc przyczyna filtra kabinowego.ja wymienilem i teraz jest ok.:)filtr kabinowy od 40-130zł.
~xd500mkll
Sedan 2.5 V6 160KM 118kW
Spotykałem się z opiniami,że w deszczowy dzień bez klimy ani rusz... I to prawda. Sama klima wydajna jak na rok 98.
~piotrw
Sedan 2.7 178KM 131kW
Auto bardzo dobrze grzeje zimą dosyć szybko łapie temperaturę. W lecie klimatyzacja działa bez zarzutów bardzo dobrze chłodzi.
~Soniek
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Tutaj jest idealnie, szyby nie parują, auto bardzo szybko się nagrzewa w zimę, w lato nawet z czarnym lakierem chłodzi idealnie
~woytassp@poczta.onet.pl
Sedan 2.4 146KM 107kW
Płynna regulacja temperatury, wydajne nawiewy na szyby boczne dają duży komfort widzenia przy dużej wilgotności.
~jooint@wp.pl
Sedan 2.4 146KM 107kW
trzeba bardzo czesto wymieniac filtr w klimie... jest w takim miejscu ze szybko sie zapycha... no a taki filrt kosztuje
~kosa
Sedan 2.7 178KM 131kW
Automatyczna klimatyzacja, funkcja odmrażania szyb. w zimie wiecznie zaparowana tylna szyba