Lista ocen Hyundai Sonata III (31) - Widoczność

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Słaba widoczność z tyłu - samochód jest dość niski, tylna szyba jest co prawda duża, ale zamontowana pod dużym nachyleniem, przez co dużą część widoku zasłaniają 3 zagłówki. Samochód jest bardzo długi, do tego tył się nieco zwęża, przez co w lusterku także często ciężko ocenić odległość. W dużym mieście parkowanie równoległe może, szczególnie na początku, sprawić trochę kłopotu.
~kubapsuj
Sedan 2.0 136KM 100kW
"doskonale" nie jest ale lepiej niż "dobrze" Ja nie mam żadnych zastrzeżeń, lecz moja dziewczyna która każdy samochód ocenia pod względem Scenica marudzi (choć uważam że ten jej scenic może się schować z tym swoim turbo kopciuchem)
~e-tomek
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Widoczność - jak dla mnie - bardzo dobra. Duże lusterka, dla mnie widoczność super, naprawdę czuć samochód. Widać przód, a nie jak to w niektórych - na wyczucie.
~Krzysiek
Sedan 2.5 V6 160KM 118kW
Tak wygodnym samochodem w życiu nie jechałem. I pomyśleć, że to tylko hyundai. Nawet mercedes tyle frajdy z jazdy nie daje
~piotrw
Sedan 2.7 178KM 131kW
Bardzo dobra widoczność. Jedynie widok do tyłu mógłby być lepszy, ale to wina zagłówków tylnych siedzeń. Typowy sedan.
~dymas666@vp.pl
Sedan 2.0 i 139KM 102kW
i z przodu i z tyłu banał. Bardzo duży samochód a widoczność super. Cofanie i parkowanie to naprawdę nie trudna sprawa w sonacie.
~Tomasz
Sedan 2.7 178KM 131kW
rewelacja, siedzi sie wysoko i wszystko widać. Jeśli do tego ma się czujnik cofania - nie ma absolutnie żadnych problemów
~Daniel Mazowsze
Sedan 2.0 136KM 100kW
nie widoczny tył, zona nie potrafi parkować tyłem bo nie widzi, ja na "wyczucie" przód ok
~helsi117
Sedan 2.0 i 125KM 92kW
wszystko ok jedyne co mnie denerwuje to prawe lusterko przyblizajace ..... w miescie stasznie to irytuje
~Tytan6
Sedan 2.4 146KM 107kW
Przód bardzodobra tył troszke słabsza ale boczne lusterka są ogromne i widać wszystko