Lista ocen Hyundai Sonata III 2.0 136KM 100kW 1998-2004 (8) - Całokształt

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zzzzzzzzzzzzz
Sedan 2.0 136KM 100kW
Posiadam ten pojazd od roku i mogę powiedzieć, że jestem zadowolony. Straszono mnie, że hyundai to: gówno, chińczyk, będzie się psuł, drogie części, droga eksploatacja... Wszystko to okazało się totalną bzdurą. Zrobiłem 20 tyś. km nic mi się nie zepsuło. Obecnie przebieg 260 tyś. skrzynia automatyczna chodzi bez najmniejszych zarzutów, oleju nie wciąga. Części dostępne i tanie, naprawy tak samo. Silnik 2,0 dynamiczny i bezproblemowy....
~Enigmatic
Sedan 2.0 136KM 100kW
Auto niesamowicie brzydkie. Mam wersję z końcówki 2004 r (tzw. po lifcie) Przód kojarzy się z Syreną 105, czarny grill na tle srebrnej karoserii wygląda jak psi nos, a tył z linią świateł i bagażnika opadającą ku dołowi kojarzy się z podkulonym ogonem. Po prostu smutny pies. Ktoś pisze, że samochód ten przypomina z przodu Mercedesa "okulara" a z tyłu Jaguara - tak, zgadza się - niepełnosprawnego.
~slabor
Sedan 2.0 136KM 100kW
autko wygodne ,przestronne , bardzo dobrze się w nim czuję . Prowadzi sie rewelacyjnie . Silnik 136kM to takie minimum jak na te masę auta ale da sie na trasie wyprzedzać . To moja pierwsza limuzyna i jestem b. zadowolony . W tym autku widziałbym chętnie silniczek 200-240 KM . I jeszcze nadwozie -super , śliczne i chyba najładniejsze ze wszystkich roczników Sonaty .
Sedan 2.0 136KM 100kW
na zewnatrz szału nie ma za to wystarczy jazda próbna żeby się przekonać. bardzo dobre nagłośnienie /wersja GSL/ - w domu mało kto takie ma.
~Daniel Mazowsze
Sedan 2.0 136KM 100kW
jestem zaskoczony, potrzebowałem auta na "chwile" za niewielkie pieniądze, teraz nie oddam dopóki się nie rozleci ;)
~kubapsuj
Sedan 2.0 136KM 100kW
Ogromne pozytywne zaskoczenie. polecił bym każdemu. Nie każdemu się podoba, ale warto się przyzwyczaić bo z czasem zyskuje:)