Lista ocen Hyundai Sonata III 2.0 136KM 100kW 1998-2004 (7) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Enigmatic
Sedan 2.0 136KM 100kW
Auto-statek, buja się na boki jak żaden inny, zawieszenie ekstremalnie miękkie, jeśli jedziesz po wiejskiej, wyboistej drodze bardzo na plus, jeśli wchodzisz na trasie w zakręty masz wrażenie, że wypadniesz z toru jazdy.
~kubapsuj
Sedan 2.0 136KM 100kW
Jazda jak dla mnie jest perfekcyjna Moj ojciec który ma za sobą już ładne stado aut nie mógł uwieżyć że auto za 5tyś może się tak przyjemnie prowadzić. pedały jak powietrze kierownicy nie czujesz:) Mi to bardzo odpowiada
~Daniel Mazowsze
Sedan 2.0 136KM 100kW
za mięki, troszkę za niski, jak jadę na wieś po wertepach muszę bardzo uważać, na trasie bajka, tempomat, piwo w rękę - bezalkoholowe! i do przodu. nie czuje się że się jedzie
Sedan 2.0 136KM 100kW
wymienione sworznie oraz tuleje wahaczy, tył sprężyny i amortyzatory. części dostępne bez problemu w dobrych cenach, samochód świetnie się prowadzi.
~asc
Sedan 2.0 136KM 100kW
Auto strasznie plywa. Zawieszenie jest zbyt miekkie jak na nasze drogi.