Lista ocen Hyundai Sonata III 2.0 i 133KM 98kW 2001-2004 (7) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Spalanie jak na te osiągi i masę auta jest naprawdę nieduże. Szczególnie biorąc pod uwagę to, że silniki te idealnie tolerowały instalacje gazowe (oczywiście mówimy tu o dobrych instalacjach sekwencyjnych), ten samochód może się stać z jednej strony luksusowym, ale też z drugiej bardzo ekonomicznym środkiem transportu. Dostępność części bardzo dobra, dużo zamienników, ceny co najwyżej tak wysokie, jak np. ceny części do Opla Vectry czy...
~e-tomek
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Mój pali 10l/100, jeżdżę z klimą cały czas włączoną oraz przyspieszam raczej dobrze, pewnie jak ktoś jeździ oszczędnie to może zejść do 9. Poniżej - nie sądzę, "sucha masa" to 1400kg, silnik 2.0 też robi swoje. Części też dosyć drogie.
~muniek.bmw@wp.pl
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
spalanie jak na taka dużą furę jest ok, w trasie 9 litrów gazu, średnio 10 litrów, w ruchu z dużą przewagą miejskiego tylko kolo 11 litrów, jak dla mnie jest to super wynik na takie duże auto ważące 1400kg
~Soniek
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Wydaje mi się że przy takim silniku i takiej budzie 10l gazu/100km to niedużo, ceny części są jak na tą klasę śmiesznie tanie
~maciejwlkp
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
jak na tą masę auta ten nie najmocniejszy silnik spala w sam raz gazu
~piotr
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
za mało zrobiłem km zobaczymy , zawsze jest gaz
~Arek
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Silnik na prawde ekonomiczny ja na tak duży samochód