Lista ocen Hyundai Sonata III 2.4 146KM 107kW 1998-2002 (8) - Całokształt

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kazik@cfs.umbi.umd.edu
Sedan 2.4 146KM 107kW
Model, który zyskuje w USA coraz większe uznanie. Rekomendowany przez Consumer Report, pierwsze miejsce w kasie "entry midsize" według sondażu J.D Power. Najbardziej popularna wersja z silnikiem V6. Niestety tylko z automatyczną skrzynią biegów, oraz ABS-em razem z szyberdachem w jednym pakiecie - w moim wypadku (wzrost 192 cm.) nie do przyjęcia. Zmieniono to dopiero w modelu 2003. Znakomita gwarancja: 5 lat 60 tys. mil, silnik i napęd 10 lat...
~zxcv@poczta.onet.pl
Sedan 2.4 146KM 107kW
Samochód niedoceniany, na szczęście także przez złodzieji.Ludzie wolą kupić byle gówno ALE NIEMIECKIE. Za takie pieniądze dostałbym średnio wyposasażoną vectrę lub lepiej weposażonego golfa.Jezdziłem mercedesem kl.C ,omegą i pegueotem 605SV.Sonata zdecydowanie góruje nad niemieckimi samochodami ,jednak do komfortu p .605 trochę jej brak.
~Tytan6
Sedan 2.4 146KM 107kW
Jest to samochodzik dla człowieka o sportowym zacięciu i wymagającego od auta maksimum wygody i komfrortu!!! Jego cena i wyposażenie powinny wysówać go na prowadzenie w swojej klasie. Jest to auto dla tych któży potrafią jeździć szybko ale bezpiecznie!!!
~GHOST
Sedan 2.4 146KM 107kW
Auto moje jest szybkie (test na chamowni 8,8s.-100km/h) 140KM 215NM! auto kupione w salonie(nowe) skrzynia rewelka silnik tez, zawieszenei moglo by byc ciut twardsze! polecam jezdic na 98! pali mniej i jest zrywniejszy!
~woytassp@poczta.onet.pl
Sedan 2.4 146KM 107kW
Obiektywnie patrząc jestem bardzo zadowolony z zakupu i średnie oceny wystawione przez użytkowników w 100%odzwierciedlają to auto.
~Michał
Sedan 2.4 146KM 107kW
super samochod za niewygórowaną cenę komfortowy i elegancki
~Krzychu
Sedan 2.4 146KM 107kW
Za te pieniądze nie kupi się równie dobrego,komfortowego samochodu.
~micz@hoga.pl
Sedan 2.4 146KM 107kW
Naprawdę fantastyczny niedoceniony troszke na polskim rynku samochód!!!!