Lista ocen Hyundai Sonata IV (44) - Widoczność

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mike82
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
W odróżnieniu od Chryslera 300 C gdzie boczne szyby można byłoby przenieść żywcem od dwa razy mniejszego Fiata 126p, tutaj wszystko jest proporcjonalne i myślę że nie ma się do czego przyczepić. Ja jestem dość wysoki, 184 cm wzrostu i w takim samochodzie czuję się dobrze, wiem gdzie jest jego przód, gdzie tył i nie mam praktycznie problemu z wyczuciem, czy zmieszczę się między samochodami na parkingu czy też nie. To jest spora fura o długości...
~Artur
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Wielka krowa zrobiona pod amerykański styl. Dużo przestrzeni - więcej niż w Audi A6, czy Becie 5. Miękkie zawieszenie. Miękkie, duże fotele. Mam 193 cm i gruby tyłek, tu się jednak mieszczę idealnie, nawet w puchowej kurtce :D Na długie podróże ok.
~Fpioter
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Jak to w sedanach. Dużo widać, ale nie jak w vanie. Dlatego nie chce porównywać z vanem ani z jakąś ciężarówką bo tam najlepiej widać :-) Jak na sedana - widoczność bez zastrzeżeń. Do tyłu kwestia przyzwyczajenia lub posiadania czujników :-)
~Mondelas
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
bardzo przestronne auto, cichutki silnik prawie go nie słychać, widoczność bardzo dobra,fotele bardzo wygodne, boczne podłokietniki powleczone trochę tandetnym tworzywem niczym okładka na zeszyt, można rozerwać paznokciem
~ogotay
Sedan 2.4 i 16V 161KM 118kW
Samochód jest bardzo duży, ale dzięki dużej powierzchni szyb widoczność jest bardzo dobra w każdym kierunku. Pomagają w tym duże lusterka boczne. Na plus trzeba zaliczyć też samoprzyciemniające się lusterko wsteczne.
~pzl@poczta.onet.pl
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Ogromne lusterka, dobra widoczność we wstecznym. Przednie słupki mogły by być węższe. Szkoda że w wersji comfort nie ma czujników parkowania - do gabarytów auta trzeba się przyzwyczaić - jest chyba najszerszy w tej klasie :)
~Krzysiek 69
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Duże szyby widoczność oceniam dobrze mały mankament trzeba się przyzwyczaić do tego że przednie słupki są masywne i duże lusterka co powoduje trochę utrudnienie i ograniczenie widoczności
~mondelas
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Na początku szok, bałem się wjechać do garażu , bo wydawało mi się, że jest wielkości autobusu, w moim modelu bardzo parują przednie szyby w deszczowej pogodzie non stop klima
~kisiello86
Sedan 2.4 i 16V 161KM 118kW
Jak na duże auto to szybko można złapać jego "odległości" jeżeli chodzi o parkowanie, wymijanie itd. Natomiast tylne czujniki parkowania dodają pewności i ułatwiają sprawę

Usterki Hyundai Sonata IV

Hyundai Sonata IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Michał
Sedan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
To duży samochód, niby w lusterkach wszystko widać, ale nie wiadomo gdzie się kończy. Parkowanie jest mniej bezsrzecowe niż Tico czy Matizem, ale to tylko kwestia praktyki.