Lista ocen Hyundai Sonata IV Sedan Facelifting (18)

~Marcin
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Po jednym roku mogę już co nieco napisać o wrażeniach z użytkowania Sonaty. To jedno z najładniejszych aut, jakie kiedykolwiek wyszło! Jest niesamowicie wygodne i przestronne, pojemny bagażnik zadowoli niejednego i dobrze znosi LPG (warunek by montować instalację u wyspecjalizowanego gazownika). Sonatka idealnie sprawdziła się w podróży poślubnej- dystans 400 km pokonuje się miękko i przyjemnie jak na kanapie ;). Fakt że przy wyższych...
~Wojtek84
Sedan Facelifting 2.0 CRDI 150KM 110kW
Zaskakująco dobry. Auto użytkowane jako taxi. Większość osób które wsiadała, powtarzała to odczucie. Bardzo obszerny w środku z pojemnym bagażnikiem. Świetnie wyciszony, nie słychać, że to diesel. Przyzwoite wykonanie wnętrza plastiki nie skrzypią. Gorąco polecam.
~Robert
Sedan Facelifting 2.0 CRDI 150KM 110kW
Gdy podczas rozmów o moim zamiarze kupna auta ktoś wspomniał o SONACIE, to miałem jak większość głupi uśmiezek. Gdy zasiadłem w salonie nie mogłem wyjśc z podziwu do postępu jaki osiągnęli koreańczycy. Pod koniec miesiąca byłem już szczęśliwym posiadaczem HYUNDAI\'A SONATY. W trakcie dalekich podróży uśmiechałem się, gdy na poboczu widziałem BMW, Toyoty czy VW z podniesionymi maskami i zdenerwowanych kierowców. Jeśli komuś nie przeszkadza...
~Mike82
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Do Hyundaia Sonaty zawsze miałem szczególny sentyment. Jeżdżąc kompaktami, z zazdrością spoglądałem na koreańską limuzynę i jej masywne gabaryty. Wreszcie przyszedł moment na zmianę samochodu, czyli zaczęło się oglądanie różnych małych i dużych aut. Z czystej ciekawości wszedłem na stronę hyundaia i oczywiście kliknąłem na zakładkę z Sonatą, której sylwetkę trochę zapomniałem (w końcu zbyt wiele ich po naszych drogach nie jeździ). Po...
~Fpioter
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Według mnie to bardzo fajne auto. Jeśli ktoś nie ma kompleksów związanych z marką to będzie z tego auta zadowolony i to bardzo. Zresztą marka Hyundai tylko u nas chyba jest nie doceniana, podobnie przecież kiedyś wyśmiewano samochody z Japonii.
~pzl@poczta.onet.pl
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Bardzo udana limuzyna za relatywnie nieduże pieniądze. Dziwne, że tak niewiele ich jeździ po Polsce. Facelifting wniósł sporo zmian, wnętrze i konsola na poziomie aut niemieckich. Piękna sylwetka i linia nadwozia. Przyciąga wzrok.
~mondelas
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Auto niesamowicie wygodne i przestronne, silnik pracuje jak pszczółka, zawieszenie wytrzymałe i komfortowe.Jak każde auto ma też swoje wady.Silnik o mocy 164 KM, niestety przyspieszenie jest dosyć mizerne jak na te parametry.Trzeba "wajchować' do trójki żeby go obudzić.
~Paweł
Sedan Facelifting 3.3 V6 DOHC 250KM 184kW
Nie jest to samochód idealny, o czym później. Jednakże biorąc pod uwagę cenę za jaką można kupić, danie mniej niż 5 gwiazdek byłoby nieuczciwe. Warto dodać, że wybrałem najdroższy wówczas egzemplarz z udokumentowanym niskim przebiegiem.
~Mondelas
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
doskonale to przesada , jest dobrze , będę porównywał do mojego poprzedniego auta Forda Mondeo MK III 2,0 TDCI 130 KM
~jarek 66
Sedan Facelifting 2.0 CRDI 150KM 110kW
Silnik cichy do 2500 obr./min powyżej lekko denerwujące buczenie, ale to \"zasługa\"wygłuszenia komory.Elastyczny, szczególnie na 4 biegu. (Silnik)
Hyundai Sonata IV Sedan Facelifting