Lista ocen Hyundai Sonata IV Sedan Facelifting (11) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fpioter
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Młode auto, zapewne niejeden by powiedział, że w tak młodym aucie nic nie powinno się dziać, więc nie powinno się awaryjności oceniać, ale ja uważam, że i w młodym aucie awarie są, mówię tu o innej marce, w której poważny remont gwarancyjny miałem już po 2 miesiącach jeżdżenia. Dlatego też mimo, że sonatę mam krótko to uważam, że bezawaryjność i tutaj mocno się liczy.
~mondelas
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Przejechałem nim 26 tys km, wystąpiła awaria kostki stacyjki tzw. płetwa przez co załatwiłem dwa rozruszniki, gdyż starter w czasie jazdy zapalał rozrusznik.Mechanik szukał usterki w rozruszniku, a nie w kostce.Po wymianie jest OK.
~Wojtek84
Sedan Facelifting 2.0 CRDI 150KM 110kW
Po przejechaniu 40k kilometrów, jedyne co się zepsuło to sprzęgło klimatyzacji (500 pln - eksploatacyjne) i teraz wybiły końcówki drążków. Oprócz tego auto choruje na łożyska z przodu - również eksploatacyjnie. Nigdy nie zawiodła.
~Robert
Sedan Facelifting 2.0 CRDI 150KM 110kW
Od trzech lat tylko przeglądy. Z Safraną miałem trochę problemów, więc dłuższa trasa wymagała przygotowania. Tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń w każdej chwili można wsiadać i jechać gdzie się chce.
~Mike82
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Po ponad roku jazdy wymieniłem tylko żarówkę świateł przednich bo przepaliła się. To chyba wynik więcej niż dobry. Poza tym nic a nic nie zawiodło, żadnych niespodzianek.
~pzl@poczta.onet.pl
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Końcówka stabilizatora walnęła na dziurze. Wymiana w ramach gwarancji. Żadnych usterek.
~Rafał Kamiński
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
zapewne na gwarancji się nie popsuje
~Mike82
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Brak usterek, inna sprawa że to nowe autko :)
~Piotr
nic sie nie psuje