Lista ocen Hyundai Sonata IV Sedan Facelifting (13) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mike82
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Hmmmm, są powody do mruczenia :)) W aucie wielkości Audi A6 po prostu nie może zabraknąć przestrzeni. Kocham duże samochody, z dużą ilością miejsca w środku i tu moje oczekiwania są spełnione w 120%. Z tyłu pasażerowie mają mnóstwo luzu na nogi i uwaga, w żadnym wypadku nie odbywa się to kosztem przednich siedzeń. Spokojnie w drugim rzędzie mogą siedzieć nie 2 a 3 osoby i nie będą czuć ścisku. Moja Sonata miała to "wyróżnienie" że była autem...
~Fpioter
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Cóż, nie wiem jak trzeba by być dużym człowiekiem, żeby narzekać na brak przestrzeni. Jest przestronnie i wygodnie. Bagażnik - to trzeba zobaczyć :-). Jeśli ktoś zachwycał się bagażnikiem w sedanie octavii, to niech obejrzy w sonacie.
~IziPizi
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
To ile miejsca jest w tym aucie, robi wrażenie. Nawet jeżeli z przodu pasażer wysunie fotel do przodu, tak że potrafi wyprostować nogi, pasażer z tyłu wciąż może się "rozwalić" na swoim siedzeniu bez problemu.
~Wojtek84
Sedan Facelifting 2.0 CRDI 150KM 110kW
Przy moich 200cm wzrostu nie tylko ja czułem się komfortowo, ale także osoba za mną. Przy osobach 170-180cm pasażer z tyu i z przodu spokojnie wyciągnęli by nogi. Niespotykanie ogromne wnętrze.
~Robert
Sedan Facelifting 2.0 CRDI 150KM 110kW
Miejsca tyle co w klasie premium. Więcej niż w PASSACIE czy FORDZIE MONDEO. Nawet za wysokim kierowcą wystarczająca ilość miejsca dla pasażerów. Kufer 523 l też wystarczający.
~pzl@poczta.onet.pl
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
To niemal krążownik ! Z przodu można założyć nogę na nogę :), z tyłu 3 osoby podróżują komfortowo. Bagażnik mieści słonia bez ćwiartowania :) - 540 l. - największy jaki widziałem.
~Mike82
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Duuuuużo przestrzeni dla kierowcy, z tyłu tak samo, naprawdę porządna krowa z tego auta :)
~Paweł
Sedan Facelifting 3.3 V6 DOHC 250KM 184kW
Przepastna przestrzeń. Z tyłu wygodnie pojedzie nawet 2-metrowy chłop.
~Mondelas
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
bajka, siedzisz jak w autobusie bez wyjątku czy z przodu czy z tyłu
Dziennik kosztów dla Hyundai Sonata IV Sedan Facelifting
9,5
~Rafał Kamiński
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Miejsca dla pasażerów i ich bagaży wbród. Bagażnik ma za małą wlot, jak to sedanach.
Hyundai Sonata IV Sedan Facelifting