Lista ocen Hyundai Sonata IV Sedan Facelifting (9) - Widoczność

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mike82
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
W odróżnieniu od Chryslera 300 C gdzie boczne szyby można byłoby przenieść żywcem od dwa razy mniejszego Fiata 126p, tutaj wszystko jest proporcjonalne i myślę że nie ma się do czego przyczepić. Ja jestem dość wysoki, 184 cm wzrostu i w takim samochodzie czuję się dobrze, wiem gdzie jest jego przód, gdzie tył i nie mam praktycznie problemu z wyczuciem, czy zmieszczę się między samochodami na parkingu czy też nie. To jest spora fura o długości...
~Fpioter
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Jak to w sedanach. Dużo widać, ale nie jak w vanie. Dlatego nie chce porównywać z vanem ani z jakąś ciężarówką bo tam najlepiej widać :-) Jak na sedana - widoczność bez zastrzeżeń. Do tyłu kwestia przyzwyczajenia lub posiadania czujników :-)
~Mondelas
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
bardzo przestronne auto, cichutki silnik prawie go nie słychać, widoczność bardzo dobra,fotele bardzo wygodne, boczne podłokietniki powleczone trochę tandetnym tworzywem niczym okładka na zeszyt, można rozerwać paznokciem
~pzl@poczta.onet.pl
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Ogromne lusterka, dobra widoczność we wstecznym. Przednie słupki mogły by być węższe. Szkoda że w wersji comfort nie ma czujników parkowania - do gabarytów auta trzeba się przyzwyczaić - jest chyba najszerszy w tej klasie :)
~mondelas
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Na początku szok, bałem się wjechać do garażu , bo wydawało mi się, że jest wielkości autobusu, w moim modelu bardzo parują przednie szyby w deszczowej pogodzie non stop klima
~Robert
Sedan Facelifting 2.0 CRDI 150KM 110kW
Ponieważ auto jest naprawdę duże (widać i czuć siedząc za kierownicą) trzeba się przy manewrach sporo rozglądać. Czujniki parkowania bardzo polecam.
~Wojtek84
Sedan Facelifting 2.0 CRDI 150KM 110kW
Tutaj nic do dodania. Słupki nic nie zasłaniają.
~Mike82
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Bardzo dobra widoczność, żadnych problemów.
~jarek 66
Bez zastrzeżeń