Lista ocen Hyundai Sonata IV Sedan (40) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jeździec-codzienny
Hyundai Sonata IV
Przestrzeń, jak w limuzynie. To jest zdecydowanie największa zaleta tego samochodu. Było o dla mnie niezwykle istotne, bo wożę nie tylko dzieci, ale także bardzo często rodzinę swoją i żony. Wszyscy słuszni wzrostem i wagą. Sam jestem bardzo wysoki, mam prawie 2 metry wzrostu i siedzę bardzo wygodnie. Przy maksymalnie odsuniętym fotelu kierowcy, na siedzeniu z tyłu mogę wygodnie usiąść i nawet założyć nogę na nogę.
~Twój Wróg
Hyundai Sonata IV
O taaaak! Wielka kanapa. Dzieciaki z tyłu jak się uwolnią z fotelików, to spacerują. Trasy poniżej 300km praktycznie się nie odczuwa. Robiłem w dzień 1000km i nie było tragedii. Rozprostować się na stacji i dalej. Z tyłu więcej miejsca jak w Audi A6, podobnie jak w MB E-klasse. Miękkie fotele i kanapa przypomina salon w domu. Tylko TV brakuje.
~Robi
Hyundai Sonata IV
Kierowca i pasażerowie (nawet czwórka) będą komfortowo podróżowali. Jedyny minus jest taki, że prawe kolano będzie odczuwało twardość plastików konsoli środkowej przy dłuższej jeździe. Jeżeli tak jak u mnie jest tempomat, to może trochę odpocząć, jeżeli nie to trzeba się częściej zatrzymywać.
~kisiello86
Sedan 2.4 i 16V 161KM 118kW
Hyundai Sonata IV
Największy atut tego auta - przestrzeń dla pasażerów i kierującego w każdą stronę. Dzięki odpowiedniemu nachyleniu i umiejscowieniu tylnej kanapy siedząc na niej mamy wrażenie jakby od przedniego zderzaka dzieliły nas kilometry :) Pod kątem przestronności Sonata wg mnie wygrywa swój segment.
~Sonata Owner
Hyundai Sonata IV
Bardzo dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tylu. Można wygodnie podróżować w 4 osoby z naprawdę sporym bagażem. Przy ustawionym normalnie fotelu kierowcy (187 cm wzrostu) można za jego oparciem zmieścić 11 kg butlę z gazem :) Bardzo duży bagażnik.
~Artur
Hyundai Sonata IV
O tak! Bardzo dużo. Więcej niż w konkurencji, a nawet niektórych autach premium. Widać, że pomyślany na rynek amerykański jako konkurencja Toyoty Camry. Dzieciaki mi spacerują po tylnej kanapie :)
~ogotay
Sedan 2.4 i 16V 161KM 118kW
Hyundai Sonata IV
Miejsca jest bardzo dużo. Niestety osoby bardzo wysokie mogą mieć problemy przez to, że w samochodzie siedzi się bardzo wysoko. Nie jestem pewny czy regulacja siedziska w pionie jest wystarczająca.
Hyundai Sonata IV
Przy dluzszej jezdze (a kilka razy w roku pokonuje odleglosci do 1500 km w ciagu dwoch dni) konsola uwiera w prawe kolano kierowcy. Nawet przy maksymalnym odsunieciu fotela. Mam tylko 178 cm wzrostu.
~Andrzej
Hyundai Sonata IV
Bardzo dużo miejsca z przodu oraz bardzo dużo miejsca z tyłu. Z tyłu to chyba tylko superb ma więcej miejsca na nogi. Bagażnik ogromny, ale niestety mało foremny
~Michał
Sedan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
Hyundai Sonata IV
Duuuużo miejsca. Jazda jest wygodna na każdym fotelu. Nikt się nie zastanawia, gdzie chować kończyny. A nawet... jak by co to potężny bagażnik 525 l pomieści marudnych pasażerów...
Hyundai Sonata IV Sedan