Lista ocen Hyundai Sonata IV Sedan (38) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jeździec-codzienny
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Używaną 4-7 letnią Sonatę można kupić za 20-30 tysięcy zł. Jest to cena absolutnie nie do pobicia przez jakąkolwiek inną markę i model. Szukałem auta dużego i stwierdziłem że przyzwoite auto konkurencji z tych roczników w podobnym wyposażeniu muszę wydać co najmniej 40 tysięcy. Zaryzykowałem z mało znaną Sonatą i nie żałuję - nawet jak zepsuje się coś typowego dla diesli to koszt naprawy mnie nie powali. A mam dokładnie takie auto, jakie mi...
~Michał
Sedan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
Samochód sprowadziłem z USA w najbardziej wypasionej wersji. W zamian dostałem znakomity samochód. Nawet jeśli pominiemy kurs dolara i kupimy Sonatę w Polsce, dostaniemy w tej cenie samochód klasą przewyższający niemieckie samochody za te same pieniądze, albo, patrząc inaczej, dostaniemy samochód odpowiadający wyposażeniem i bezpieczeństwem (ABS, ESC, wspomaganie hamowania, TSC, poduszki, kurtyny, aktywne zawieszenie przy skrętnych 4 kołach)...
~Robo
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Samochód udało mi się kupić w Austrii, nie był uderzony ale wymagał drobnych poprawek lakierniczych. Auto jest z lipca 2006 i miało 54tyś przebiegu jak je kupiłem za 30tyś zł. W tej cenie miałem do dyspozycji limuzyny koncernu z za Odry tylko 4lata starsze i z przebiegami ok. 180tyś kilometrów. Posiadam książkę serwisową z przeglądami w Austrii wiec chcę kontynuować czytelną historie auta. Ceny w polskim ASO troszkę mnie zdziwiły....
~Artur
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Za 20 tys masz wielki, piękny, nowocześnie wyglądający wóz, z ekonomicznym silnikiem. Sąsiad kupił nowego Peugeota, a nadal gapi się, jak wyjeżdżam. W takiej cenie można kupić auto konkurencyjnych marek, tyle że jakieś 5-7 lat starsze. Miałem wybór 13 letnie Audi A6, BMW 5, 15-letni MB C 220 cdi...wybrałbym tak samo i dziś :) Są rzadkie, więc można w cenie przeciętnego kompaktu trafić wielki i wygodny wóz.
~Krzysiek
Sedan 2.4 i 16V 161KM 118kW
gdzie ja kupie taka fure za taka kase...????? jakies niemieckie badziewie za ogromna kase? nie ukrywam ,ze jestem fanem beemek ,ale moze sonata to nie ten znaczek na masce, ale komfort jazdy i niezawodnosc zupelnie za inna cene...a za niezawodnoscia tych \" markowych\" to tez roznie..bardzo roznie poczawszy od wspomnianych beemek , mercow nie mowiac o wynalazkach GM
~Sonata Owner
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Wg. mnie samochód nie ma konkurencji w kategorii jakość/cena. Gabaryty, osiągi, koszty utrzymania a nawet klasyczna, niestarzejąca się linia nadwozia za tą cenę są niedostępne u niemieckiej czy japońskiej konkurencji, z tego samego rocznika produkcji. Niestety marka Hyundai nie jest doceniana w naszym kraju, w sumie nie wiem dlaczego.
~Twój Wróg
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
W tej cenie można kupić dobrze utrzymany kompakt. Tani, dobry, mało popularny, oszczędny kanapowóz. Stosunek doskonały wręcz. Polecam wszystkim, którzy nie muszą mieć Elektronicznej dyskoteki przed oczyma. (ciekawostka: znajdź zegarek w tym aucie. nie zdziw się jaki nowoczesny)
~Diament
Sedan 2.4 i 16V 161KM 118kW
mówię wam, niech się chowają europejskie wynalazki ze stajni VW czy innych producentów, naprawdę Koreańczycy robią świetne auta za przystępne pieniądze i w koreańczykach widzę dla siebie przyszłość, a jeździłem już kilkoma pozornie bardziej renomowanymi autami
~kisiello86
Sedan 2.4 i 16V 161KM 118kW
Kolejna bardzo mocna strona Sonaty. Auto mało znane przez co dosyć tanie na rynku wtórnym ale traci też dosyć szybko na wartości. Za podobne pieniążki ciężko znaleźć coś równie komfortowego, wyposażonego i niezawodnego - dlatego kupiłem Sonatę.

Usterki Hyundai Sonata IV

Hyundai Sonata IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~andrew
Sedan 3.3 i 250KM 184kW
Kupiłem go za cenę starego A6,a są to auta nie do porównania,prędzej z nowym A6 sylwetka 95% podobna ale dwa razy droższy,pełny wypas z jasną skóra ,nawigacją, automatem itp itd,O jakości dopiero się przekonam,Kiedyś miałem C4 to stale się coś psuło
Hyundai Sonata IV Sedan