Lista ocen Hyundai Sonata IV Sedan (42) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Sedan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
Duuuużo miejsca. Jazda jest wygodna na każdym fotelu. Nikt się nie zastanawia, gdzie chować kończyny. A nawet... jak by co to potężny bagażnik 525 l pomieści marudnych pasażerów...
~Looted
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Auto jest bardzo przestronne. Można zabrać pięć osób z plecakami i wszyscy się pomieszczą, a trasa pomimo tego nie będzie udręką dla pasażerów.
~Jarek
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Miejsca jest pod dostatkiem, auto jest przestronne i wygodne nawet podczas pokonywania trasy Kielce-Rotterdam plecy mnie nie bolały, wręcz jest wygodnie.
~Miernik M
Sedan 2.4 i 16V 161KM 118kW
W sonacie można się ganiać w środku a z tyłu mój kumpel,który ma prawie 2 metry wzrostu siedział jak na kanapie przy stole.
~Krzysiek 69
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Dużo miejsca jeśli chodzi o przestrzeń co powoduje że jazda 5 osób dorosłych nie powoduje zmęczenia i poczucia ciasnoty w tym aucie
~AtleticoMadryt
Sedan 2.4 i 16V 161KM 118kW
Brak uwag miejsca wystarczająco dużo dla 4 osobowej rodziny , duża ilość schowków, na tylnej kanapie siedzi sie jak w limuzynie...
~Robo
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Auto dla Amerykańskich grubasów, wygodne duże fotele, 1800mm szerokości niewiele aut ma tyle miejsca w kabinie.
~josephd@gazeta.pl
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Po przesunieciu siedzenia maksymalnie do tyłu dla pasażera ( z tyłu ) pozostaje jeszcze bardzo dużo miejsca na nagi.
~rova
Sedan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
Rewelacja! Za to między innymi ją wybrałem.Pierwszy mój samochód gdzie zdarza mi się przysuwać fotel do kierownicy/mam 182cm./
~Mikołaj
Sedan 2.4 i 16V 161KM 118kW
zarowno z przodu jak i z tylu bardzo duzo miejsca, dluzsze podroze nie mecza, wygodne fotele i kanapa
Hyundai Sonata IV Sedan