Lista ocen Hyundai Sonata IV Sedan (49) - Całokształt

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Sedan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
Wygodny, cichym, przyjemny. Uwielbiam ten samochód. Już 2 razy miałem zmieniać ale kupiłem drugi a Hyundai został bo go po prostu lubię.
~Mikołaj
Sedan 2.4 i 16V 161KM 118kW
Jestem bardzo zadowolony. Duze, wygodne i komfortowe auto rodzinne, dysponujace niezla moca silnika, bezawaryjne a przy tym tanie na rynku wtornym.
~Marek C.
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Wygląd oryginalny, jedzie jak rakieta, oszczędny, wygodny i przede wszystkim niezawodny. bardzo atrakcyjna cena zakupu używanego samochodu.
~oskar
Sedan 2.4 i 16V 161KM 118kW
jest to samochud klasy a6 ale kiedy moj znajomy sie przejechal Sonatka byl w wielkim szoku, jego a6 jest juz u gogos na Ukrainie a ja dalej smigam
~szymon_chrószcz
Sedan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
wcześniej Japończyki, kumpel ma i chwali....obawiałem sie tego silnika i skrzyni....zobaczymy co bedzie później
~Marek Dobrakowski
Sedan 2.0 i 144KM 106kW
Auto niemalże kuloodporne. Praktycznie bezusterkowe - nie chce się zepsuć i zmusić mnie do zakupu innego modelu.
~Marek Dobrakowski
Sedan 2.0 i 144KM 106kW
~ReminiO
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Auto byloby doskonale, jednak zestopniowanie silnika ze skrzynia biegow jest na tyle uciazliwe, ze psuje radosc z jazdy.
~kubuś
Sedan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
porownywalny do toyota camry duzo lepszy od trzeszczących vw i inn ych w tej klasie wada za duzy spadek ceny w stosunku do innych
Dziennik kosztów dla Hyundai Sonata IV Sedan
7,3
16,2
13,7
~Raf
Sedan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
znakomite auto, w relacji cena/i to co otrzymujemy jest swietnie dbac serwisowac i auto na dlugie lata
Hyundai Sonata IV Sedan