Lista ocen Hyundai Sonata IV Sedan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW 2005-2007 (12) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzyś
Sedan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
Miałem okazję testować opla insignię 2.0 z 220KM i muszę przyznać że Sonata jest w tej samej kategorii, a napewno zawieszenie w Sonacie lepiej sobie radzi z tą mocą silnika.Natomiast po tygodniowym użytkowaniu rocznej 407 2.0 HDI z przyjemnością wróciłem do Sonaty. Do obecnego przebiegu wymieniałem tylko klocki, oleje, raz tarcze przednie a z zawieszenia nic- choć teraz należą się końcówki drążka kierowniczego. Przepraszam przy przebiegu około...
~jarek
Sedan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
Dla mnie najwieksze rozczarowanie. Kupilem ten samochod glownie ze wzgledu na opisane tutaj wrazenia z jazdy. Wielu moich poprzednikow opisywalo ten pojazd jako komfortowa limuzyne. Niestety w niczym, ale to w niczym nie rozni sie od charaktyrystyki pracy zawiesszenia w Mondeo II lub podobnym pojezdzie. Niewiele ma to wspolnego z limuzyna miekko kolyszaca. Tutaj sie bardzo zawiodlem i nie polecam tym ktorzy mysla, ze jest to limuzyna. Niestety...
~Michał
Sedan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
Pomimo sporych rozmiarów autko jest zwrotne a zawieszenie utrzymuje samochód na torze jazdy i wypoziomowane. Dobrze tłumi nierówności, nawet poprzeczna "tarka" nie przenosi się na kierownicę. Z jednej strony to limuzyna i pięknie płynie, z drugiej nie "faluje" na nierównościach jak typowa limuzyna. Dobrze dobrane zawieszenie dające i komfort i stabilność
~Jarek
Sedan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
Tutaj niestety się Hyundai nie postarał. Auto trzyma się doskonale drogi ale niestety zawieszenie jest według mnie za miekkie (nadwozie się kołysze i wychyla w zakrętach). Komfort - jak najbardziej. Sportowa jazda - tylko na prostej;)
~rova
Sedan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
Na krótkich poprzecznych nierównosciach trochę chałasuje ale to raczej nie wina samochodu.W sumie bardzo wygodny i stabilny.
~Marcin
Sedan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
Układ kierowniczy idealny do szybkiej jazdy. Dla mnie zawias trochę za twardy, ale bardzo trwały.
~Raf
Sedan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
miekko ale bezpiecznie komfortowa jazda jesli nie oczekujesz wyscigowki to daje rade
~mrfx
Sedan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
Ani razu nie miałem problemu z nieprzewidywalnym zachowaniem sie auta, nawet przy dynamicznej jeździe.
~Jack
Sedan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
Dobrze się trzyma drogi - jak po szynach
~kubas1975@gazeta.pl
Sedan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
dosc miekki, ale stabilny i pewny (ESP )
Hyundai Sonata IV Sedan