Lista ocen Hyundai Sonata IV Sedan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW 2005-2007 (11) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzyś
Sedan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
Klimatronic działa bez zarzutu, ale jest jednostrefowy. Czasami sprawia mi trochę kłopotów stąd surowsza ocena. Temperatura się zawieszała np.na 20 st - ale w trybie manualnym oczywiście pracowała dalej.( nie wiem co zawodzi bo do dzisiaj nie umieli w serwisie usunąć usterki)
~rova
Sedan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
brakuje regulacji prędkości nawiewów poszczególnych kanałów! Można regulować tylko prędkością dmuchawy lub przestawiając kierunki wylotów.Zmusza to do częstych manipulacji w trakcie jazdy.Po wlączeniu samochodu w chłodne dni zaparowuje na kilka sekund przednia szyba !
~Jarek
Sedan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
Kolejna pozytywna cecha tego auta. Latem w trasie nie trzeba włączać klimatyzacji (sam nawiew wystarczy). Jesienią i zimą odparowanie szyb zajmuje dosłownie chwilę. Nawiewy nawet na wysokich obrotach są ciche w porównaniu z autami innych marek.
~Michał
Sedan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
Klimatronik z systemem jakości powietrza. I tyle za cały opis. Znakomicie i błyskawicznie wychładza kabinę do zadanej temperatury. Grzania jeszcze nie sprawdzałem, ale nie spodziewam się innej oceny. Wentylacja nawet na wysokich obrotach działą cicho.
~Raf
Sedan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
troche dziwne streowanie wentylacja ale da sie opanowac brak opcji jednoczesnego nawiewu nogi/ wnetrze/szyba
~mrfx
Sedan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
Ogrzewanie i klima wydajne choć w Chryslerze było jeszcze lepiej.
~Jack
Sedan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
Jak dla mnie OK, mógłby się trochę szybciej się nagrzewać
~jarek
Sedan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
Nie powala temperatura cieplego powietrza
~kubas1975@gazeta.pl
Sedan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
bardzo wydajna klimatyzacja i ogrzewanie

Usterki Hyundai Sonata IV

Hyundai Sonata IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu