Lista ocen Hyundai Sonata IV Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW 2005-2007 (20) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jeździec-codzienny
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Przestrzeń, jak w limuzynie. To jest zdecydowanie największa zaleta tego samochodu. Było o dla mnie niezwykle istotne, bo wożę nie tylko dzieci, ale także bardzo często rodzinę swoją i żony. Wszyscy słuszni wzrostem i wagą. Sam jestem bardzo wysoki, mam prawie 2 metry wzrostu i siedzę bardzo wygodnie. Przy maksymalnie odsuniętym fotelu kierowcy, na siedzeniu z tyłu mogę wygodnie usiąść i nawet założyć nogę na nogę.
~Twój Wróg
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
O taaaak! Wielka kanapa. Dzieciaki z tyłu jak się uwolnią z fotelików, to spacerują. Trasy poniżej 300km praktycznie się nie odczuwa. Robiłem w dzień 1000km i nie było tragedii. Rozprostować się na stacji i dalej. Z tyłu więcej miejsca jak w Audi A6, podobnie jak w MB E-klasse. Miękkie fotele i kanapa przypomina salon w domu. Tylko TV brakuje.
~Robi
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Kierowca i pasażerowie (nawet czwórka) będą komfortowo podróżowali. Jedyny minus jest taki, że prawe kolano będzie odczuwało twardość plastików konsoli środkowej przy dłuższej jeździe. Jeżeli tak jak u mnie jest tempomat, to może trochę odpocząć, jeżeli nie to trzeba się częściej zatrzymywać.
~Sonata Owner
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Bardzo dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tylu. Można wygodnie podróżować w 4 osoby z naprawdę sporym bagażem. Przy ustawionym normalnie fotelu kierowcy (187 cm wzrostu) można za jego oparciem zmieścić 11 kg butlę z gazem :) Bardzo duży bagażnik.
~szyszeq
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Auto jest bardzo przestronne - mając ponad 190cm wzrostu spokojnie mieszczę się za kierownicą jak i za siedzeniem kierowcy. Odległość między pasażerami jest z przodu jest spora, kanapa z tyłu jest duża.
~Artur
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
O tak! Bardzo dużo. Więcej niż w konkurencji, a nawet niektórych autach premium. Widać, że pomyślany na rynek amerykański jako konkurencja Toyoty Camry. Dzieciaki mi spacerują po tylnej kanapie :)
~andrzejkonarski@akon.pl
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Przy dluzszej jezdze (a kilka razy w roku pokonuje odleglosci do 1500 km w ciagu dwoch dni) konsola uwiera w prawe kolano kierowcy. Nawet przy maksymalnym odsunieciu fotela. Mam tylko 178 cm wzrostu.
~Andrzej
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Bardzo dużo miejsca z przodu oraz bardzo dużo miejsca z tyłu. Z tyłu to chyba tylko superb ma więcej miejsca na nogi. Bagażnik ogromny, ale niestety mało foremny
~Looted
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Auto jest bardzo przestronne. Można zabrać pięć osób z plecakami i wszyscy się pomieszczą, a trasa pomimo tego nie będzie udręką dla pasażerów.
Dziennik kosztów dla Hyundai Sonata IV Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
7,3
~Jarek
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Miejsca jest pod dostatkiem, auto jest przestronne i wygodne nawet podczas pokonywania trasy Kielce-Rotterdam plecy mnie nie bolały, wręcz jest wygodnie.
Hyundai Sonata IV Sedan