Lista ocen Hyundai Sonata IV Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW 2005-2007 (20) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Są lepsze auta pod tym względem, są i o wiele gorsze. Jak na diesla jest cicho. Z drugiej strony w Galu V6 przy obrotach poniżej 3 tyś. nie słyszałem silnika wcale praktycznie. Przy dużych szybkościach pędu powietrza czy szumu kół nie słychać prawie, przy 160-180 km/h można śmiało rozmawiać bez podnoszenia głosu, więc jest ok. Nie super, ale ok.
~Sonata Owner
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Silnika prawie nie słychać. Niektórzy pasażerowie myśleli, że jadą benzyniakiem. Do ok 120-140 km/h można swobodnie rozmawiać. Przy szybszej jeździe słychać szum opon i opływającego powietrza. Jak wcześniej wspomniałem słychać pracę zawieszenia na większych nierównościach, ale ten typ tak ma.
~Robi
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Jeżeli jedziesz z jednostajną prędkością nie słychać, że jedziesz dieslem. Przy przyspieszaniu słychać klekocące dieslowskie bociany, ale bez tragedii. Dla mnie nawet trochę za cichy, bo w długiej trasie może pojawić się senność.
~Twój Wróg
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Jak na diesla cichy. Może i lepiej. Pomruk jakiś zabójczy nie jest. To nie V6/V8/V24. Przy dużych szybkościach da się normalnie rozmawiać. Gorszy od aut klasy Premium, ale w swojej naprawdę daje radę.
~jeździec-codzienny
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
To zdecydowanie najcichsze auto, jakie miałem. Silnik chodzi cicho, nie ma się świadomości, że się jeździ dieslem. Przy prędkościach autostradowych swobodnie można rozmawiać bez podnoszenia głosu.
~Robo
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Jak przesiadłem się z (doskonałego) szmelcwagena do Hyundaia to zapomniałem ze jadę samochodem z silnikiem Diesla. Troszkę za dużo hałasów dochodzi z zawieszenia.
~Andrzej
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Bardzo dobre wyciszenie. Nawet z prędkościami autostradowymi można spokojnie rozmawiać. Ciszej niż w tej klasie oraz w tych latach
~Krzysiek 69
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
jest dobre bo pracy silnika nie słychać i jazda przy większych prędkościach też nie jest uciążliwa jeśli chodzi o głośność
~andrzejkonarski@akon.pl
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Przy predkosciach autostradowych szum powietrza i opon, szczegolnie zimowych, nie pozwala delektowac sie muzyka z radia lub CD
~szyszeq
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
W kabinie jadąc 140 km/h po autostradzie da się normalnie rozmawiać, nawet z ludźmi na tylnej kanapie.
Hyundai Sonata IV Sedan