Lista ocen Hyundai Terracan 2.9 16V DSL 150KM 110kW 2001-2004 (21) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
0,0
~irko i.rek@vp.pl
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
termometr zewnetrzny czasami fiksuje - ustawia sie jedna temperatura i ani drgnie. Potem wraca to do normy. Słaby lakier - łatwy do porysowania Blachy nie cynkowane - jak coś odskoczy, natychmiast malować bo rdzewieje ramiona wycieraczek po 4 latach - pordzewiałe
~grzegorz206@op.pl
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
wytarta kierownica, gałka biegów, co jakiś czas odmawiają posłuszeństwa elektryczne silniczki szyb tylnich drzwi - co dziwne po jakim czasie znowu działąją :DDD (coś jak w mojej nieodżałowanej Nivce - coś sie psuło a pptem znowu działało :DDD)
~TerracanOK
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
- przeciarajaca się uszczelka w drzwiach kierowcy - przepalajace się zarówki w desce (niektóre trzeba wymienić razem z przyciskami lub lutować) - problemy ze wskazywaniem poziomu paliwa (brak rezerwy, oszukiwanie wskażnika)
~Karol Lublin
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Zapiekające się tłoczki hamulcowe i łożyska. Niby mała robota ale jak przytrafia się kilka razy w roku to już koszty rosną. Wariujący pływak w baku, często błędnie podawał ilość paliwa. Poza tym raczej ok
~rostbef
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Zapiekające się tłoczki hamulcowe - zgroza! 3-4x w roku wizyta w serwisie na czyszczeniu i konserwacji. Poza tym usterki raczej poważne...
~Pakuś
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Jedynie przepalone żarówki w przełącznikach na desce rozdzielczej, jedna lampka od podświetlenia tablicy rej. I wierzcie lub nie żadnych innych awarii.
~Czarek Radom
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Wyskoczyło ich bardzo dużo! tu czujnik, tu pęknięty wąż, tu uszkodzona chłodnica, tu intercooler...napraw na parę ładnych tysiaków
~stefkac
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
małe stuki w zawieszeniu, jak kupiłem wymieniłem rozrząd, hamulce nowe opony - razem 3000zł.
~Kamil_słupsk
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Zapiekające się hamulce, awaria klimy, rozcieknięta chłodnica, wariujący immobiliser to tylko niektóre
~www.terracan.pl
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
- uszczelka przednich drzwi przetarta - przeciekający reflektor - czujnik pod pedałem hamulca do wymiany