Lista ocen Hyundai Terracan 2.9 16V DSL 150KM 110kW 2001-2004 (20) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~stefkac
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Nie miałem lepszego poczucia wydanych pieniędzy. Mam wszystko co potrzebuję za koszt o 30-40% mniejszy od konkurencji. Szukanie wad jest trochę jak szukanie dziury w całym. Auto nie ma korozji, ZERO ZERO ZERO rdzy, to rzadkość w autach z azji. Pełne wyposażenie zapweniające komfort, skóry, elektryka. AUTOMAT.
~Karol Lublin
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Jest bardzo niekorzystny. Niby pojazd można kupić za 18-20tyś ale będzie to totalna padaka, która wyciągnie z naszego portfela co najmniej jeszcze z 8-10tyś. Lepiej dołożyć te pieniądze do ceny zakupu i wziąć mniej awaryjny pojazd.
~grzegorz206@op.pl
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
wszystko ok oprócz ych nieszczęsnych wtrysków, ale biorąc pod uwagę np NIssan Patrol (droższy o 30k zł od nowego H.T.) i jego problemy z ostatnim cylindrem (prowadzi do uszkodzenia bloku silnika i jedo wymiany!)to nie ma źle
~TerracanOK
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Auta jako nowe nie były bardzo drogie. Ze wzgledu na wymiane pojazdów u zachodnich sasiadow na takie spelniajace normy EURO IV i V (umozliwiajace wjazd do centrów miast) coraz latwiej i taniej do kupienia u nas.
~irko i.rek@vp.pl
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
auto jako nowe nie było bardzo drogie. Jako uzywane robi sie bardzo dostepne. Land Cruser czy Jeep cherokee wychodza conajmniej drugie tyle w cenie zakupu a radosc z jazdy podobna
~Cananan
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Wg mnie rewelka. Jak ktoś lubi jeżdzić po bezdrożach to w tych cenat co we WŁADCY ZIEMI nie znajdziecie lepszego rozwiązania
~Kamil_słupsk
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Pocieszanie się, że koszty utrzymania Merca ML czy BMW X5 są wyższe mija się z celem bo to zupełnie inna klasa samochodów.
~BACHA80
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
BARDZO WYGODNY KOMFORTOWY I WYPOSAŻONY SAMOCHÓD ZA TE PIENIĄDZE - NICZYM NIE ODBIEGA OD TOYOTY CZY MITSCHUBISHI (TYLKO CENĄ NA +)
~Szymon.profilbeton@o2.pl
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
niema sobie równych kupiłem go w niemczech i nic nie wkładałem oprócz podgrzewacza paliwa
~Czarek Radom
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
No tak, tu mogło być dobrze ale jest średnio. Tanio kupujesz - dużo dokładasz, stara prawda.