Lista ocen Hyundai Terracan 2.9 16V DSL 150KM 110kW 2001-2004 (27) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil_słupsk
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Buja jak na starym tapczanie, pokonywanie szybko zakrętów tylko dla wtajemniczonych. Układ kierowniczy ma duże luzy, o dziwo podobno tak ma być bo są zgodne z instrukcją obsługi pojazdu więc wada, nie wada ale ciężko się przyzwyczaić po przesiadce z osobówki
~Pakuś
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Prowadzi się bardzo pewnie, nawet przy bardzo dużych prędkościach. Jedyne do czego mogę się przyczepić? Szybkie manewrowanie na postoju w prawo i w lewo zaraz (przy parkowaniu) wspomaganie nie do końca nadąża.
~Czarek Radom
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Nie mam większych zastrzeżeń poza dość często padającymi łożyskami z przodu (nie jeździłem 4x4 po asfalcie). Niestety koszt ich wymiany niski nie jest no ale w przypadku Terrca nie ma tanich napraw...
~Marcin
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Jak na samochód o takich gabarytach i moźliwościach jest super, Ale radzę zastanowić się nad dodaniem dystansów do kół.
~Karol Lublin
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Gumowaty układ kierowniczy, bujanie na boki. W lekkim terenie ok, to miejsce gdzie ten samochód powinien jeździć, nie autostrada.
~BACHA80
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Dobre prowadzenie i tłumienie nierówności - na felgach 17 i oponach 255/60/17 które obecnie założyłem troche pływa na koleinach
~www.terracan.pl
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Prowadzi się pewnie. Ładnie wchodzi w zakręty i nie przechyla się. Tył trochę skacze na nierównościach(ostre bronki)
~zeus911@op.pl
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
na polskie drodi idealny: nie zamiękki nie za twardy. Luksusowa limuzyna , dobrze trzyma się na koleinach W terenie super
~Cananan
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Wiadomo jeżdzi się na "balonach" w koleinach trzeba się trzymać kierownicy :)
~kalina
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
buja na boki, zawieszenie jak na terenowca pracuje jakoś nerwowo podczas jazdy autostradowej