Lista ocen Hyundai Terracan 2.9 16V DSL 150KM 110kW 2001-2004 (20) - Widoczność

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~www.terracan.pl
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Wysoka pozycja za kierownicą sprzyja komfortowi prowadzenia. Szerokie przednie słupki trochę przeszkadzają. Na boki i do tyłu ok. Trzeba uważać na przód, długi i wysoki. Zdarzyło mi się przywalić maska w szlaban w miejscach gdzie w zwykłym aucie maska mieściła się pod ;)
~Pakuś
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Wysoko widać:D Szyby wielkie. Polecam nie wyklejać czarną folią bo w środku robi się ponuro, oglądałem przed zakupem dwie sztuki i kupiłem takiego który miał nie przyciemnione szyby. Ogromna różnica.
~Szymon.profilbeton@o2.pl
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
nieustępuje jakością nic nie skrzypi (wszystkie wolne przestrzenie wypełnione pianką rangr rover z 99, rav , nawet w x5 pomimo większej ilości bajerów jest tak samo wygodny
~irko i.rek@vp.pl
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Wysoka pozycja za kierownicą na plus. Szerokie słupki z przodu ograniczaja widocznośc i trzeba sie przyzwyczaić.
~Karol Lublin
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Duże lusterka, to plus ale brak czujników parkowania sprawia, że na ciasnych parkingach jest nerwowo
~rostbef
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Duże lusterka nie do końca ratują sytuację. To po prostu kawał samochodu i trzeba się z nim obyć
~stefkac
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Wysoko, Duże szyby do okoła. wąskie słupki - pomimo gabarytów widoczność doskonała.
~Kamil_słupsk
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Do przodu i na boki ok, do tyłu gorzej zwłaszcza z przyciemnianymi szybami
~Czarek Radom
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Tu pozostaje mi wystawić najwyższą notę, widać wszystko w każdym kierunku
~kapagos
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Bardzo wygodny dużo miejsca dobra widoczność