Lista ocen Hyundai Terracan 2.9 16V DSL 150KM 110kW 2001-2004 (24) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pakuś
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Już o tym pisałem przy okazji silnika, naprawdę jak w osobowych autach z najwyższej półki. Dodam jeszcze co jest dla mnie bardzo ważne. ŻADNE PLASTIKI W ŚRODKU NIE PUKAJĄ,NIE TRZESZCZĄ. Nie wiem jak im się to udało, ale są genialnie spasowane. Nic wewnątrz nie puka, nie skrzypi. A spodziewałem się, że będzie jak w starym matizie czy jakimś francuzie gdzie zazwyczaj coś męczy ucho... po raz kolejny to auto bardzo miło mnie zaskoczyło.
~rostbef
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Cichy jest na postoju, podczas jazdy słychać podwozie. Jak to ktoś napisał terracanem buja nawet na płaskiej jak stół autostradzie i to jest prawda. Do tego dorzuć szum wiatru i szum opon i już wiesz, że szeptem to w nim nie pogadasz
~Czarek Radom
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Tu niestety dobrze nie jest. Połączenie słabej aerodynamiki, szerokich opon i słabo wyciszonego silnika daje kiepski rezultat. Powyżej 120km/h jest już mało komfortowo i trzeba podgłaśniać radio
~Marcin
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Silnik jest bardzo dobrze wygłuszony, do 100 km/h w kabinie panuje względnie cisza. Powyżej tej prędkości zaczyna pojawiać się szum wiatru spowodowany kanciastą bryłą samochodu.
~Kamil_słupsk
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Aerodynamika akwarium i otwarta przestrzeń bagażowa to nie jest dobre połączenie. W Żuku czy Tarpanie jest głośniej ale w każdej osobówce klasy B i wyżej będzie znacznie ciszej
~irko i.rek@vp.pl
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Wnetrze raczej ciche nawet powyzej 120km/h Niestety nie czuc predkosci co w moim przypadku skutkowalo mandatami bo nie czulem ze jestem juz tak rozpedzony.
~Karol Lublin
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Jest słabo... w mieście to nie doskwiera ale na drogach ekspresowych dokuczliwy szum zaczyna się już od ok 100km/h
~Szymon.profilbeton@o2.pl
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
tak jak wspominałem auto niesamowite trzeba się przejechać by zrozumieć fenomen tego pojazdu ktury uważam za niedoceniony
~Cananan
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Całe życie jeżdziłem benzyną - dalej się nie mogę przyzwyczaić do tego klekotania :)
~gumisz@epf.pl
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
bardzo cichy wszystkie wolne przestrzenie wypełnione pianką poliuretanową