Lista ocen Hyundai Terracan 2.9 CRDi 163KM 120kW 2004-2006 (12) - Całokształt

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mkzibi
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
Na prawdę dobry samochód za tą cenę. Kiedyś chciałem go kupić i ok. rok temu wpadł mi w ręce nie zajeżdżony egzemplarz z przełomu pomiędzy przed liftem i po lifcie. Pomimo wyjącego mostu tylnego (ktoś nie wymieniał oleju) wszystko było sprawne. Most wymieniłem i samochód na prawdę świetnie się sprawdza. Idealny w lekki teren, na szosie do 140 km bez problemu można jechać, pojemny, mocny. Im dłużej go mam tym bardziej go lubię a to się u mnie...
~terrafun
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
Samochód idealny dla jeżdżących na trasach z ciężkimi przyczepami.Ciągnięcie przyczepy 2,5-2,8 tony nie robi na nim większego wrażenia.Zaskakujący wysoki komfort podróżowania, wnętrze dobrze wyciszone.Jest to mój drugi egzemplarz, poprzedni był 150kM.Ten obecny 163 kM o wiele lepszy.Przy przebiegu 180 tys. regenerowałem dwumasę i dwa wtryski i nic poza tym nie naprawiałem w samochodzie przez 80 tys. km, (tyle ile przejechałem tym...
~Krzysztof
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
Długo zastanawiałem się nad tym autem, często zmieniam samochody i miałem też kilka terenówek i suwów za każdym razem chodził mi po głowie terracan ale wcześniej jego cena mi nie odpowiadała (nie kupuję salonowych) teraz w końcu się na niego zdecydowałem i musze powiedzieć że to jest to czego szukałem przede wszystkim nie ma wad, które by go dyskwalifikowały podobnie jak grand vitara xl 7 tyle że terracan jest cichszy i dynamiczniejszy.
~Tomek
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
Samochód spełnia moje oczekiwania, za takie małe pieniądze mam duży samochód, za pajero lub toyote land cruser z tego roku musiałbym zapłacić 2 albo 3 razy więcej.Co ciekawe w niczym samochód nie ustępuje tym markom. Ale wybór pozostawiam Wam. No i jeszcze ceny części, dużo tańsze niż do znanych marek a i mniejsza komplikacja techniczna samochodu.
~arar
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
Idealne auto dla amatorów aktywnych weekendów, doskonale nadaje się do ciągnięcia przyczep z końmi, jachtami , świetny w kopnym śniegu i na piachu. Nie jest to może auto dla extremalnych wyczynów terenowych ale dla przeciętnego użytkownika idealny.
~piter
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
ukute bardzo dobre auto radzi sobie w każdych warunkach ,silnik daje radę ,zawieszenie ok duży bagażnik składane fotele i spalanie jak na 2 t w porządku.naprawdę polecam to auto .
~Adam D.
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
Po prostu auto nie do zastąpienia.Probowałem już zmienić kilka razy na inne auto, bo chcialem odmłodzić, ale nic innego nie wydaję się być lepszym.
~bbb
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
wygoda jazdy i komfort to bardzo wielki plus tego auta latwy do podniesienia w teren, wchodza kola 31cali rok prod.2002!
~Bob
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
Jeśli chcesz mieć wygodną terenową limuzynę to polecam ,do \"orki\" w terenie szkoda tego auta
Dziennik kosztów dla Hyundai Terracan 2.9 CRDi 163KM 120kW
9,8