Lista ocen Hyundai Terracan 2.9 CRDi 163KM 120kW 2004-2006 (10) - Ergonomia

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
Wszystko jest na swoim miejscu i jest bardzo czytelne nie wymaga specjalnego przyzwyczajania się do auta, fotrlr wygodne z pełną regulacją ja jestem wysoki prawie 190 cm i bez problemu miejsce sobie mogę znaleźć, a poza tym mój kręgosłup szybko protestuje jeżeli fotel mi nie odpowiada w tym przypadku jest bardzo dobrze człowiek nie czuje zmęczenia.
~Tomek
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
Dużo miejsca dla rodziny, ja mam 3 dzieci i po przesiadce z passata nie chcą myśleć o innym samochodzie. Z tyłu siedzi się naprawdę wygodnie, kanapa ma regulację pochylenia, przynajmniej w autach po lifcie.Z przodu też nieżle, ale fotele mają trochę za słabe trzymanie boczne, przynajmniej te skórzane są śliskie.
~tytus
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
wlacznik swiatel przeciwmgielnych tylnych w troche dziwnym miejscu, wlaczniki ogrzewania siedzen mogly byc po obustronach lewarka dla wlasciwych siedzen a nie z prawej strony lewarka, poza tym wszystko na miejscu, jakosc materialow wlasciwa do auta terenowego
~mkzibi
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
Wada to nisko zawieszona roleta w bagażniku. Ogranicza to ładowność w stylu zasłoniętego bagażnika. Rozwiązaniem jest kratka pomiędzy bagażnikiem a salonem.
~mboroch
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
DOBRZE ALE MALY MINUS TROCHE MALO SCHOWKOW W POROWNANIU DO MONTEREYA NIBY WSZYSTKO JEST ALE CZEGOS BRAKUJE
~Adam D.
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
Podłokietnik mógłby być regulowany.
~wojtas w-wa
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
poza włącznikiem tempomatu, który jest za daleko to ok.
~hebel
trochę jak w ciezarowym.