Lista ocen Hyundai Terracan 2.9 CRDi 163KM 120kW 2004-2006 (13) - Silnik

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
Auto naprawdę dobre,wzorowane na toyocie land cruser [poza napędem], ja mam wersję z dopędzaniem automatycznym kół przednich. Silnik pracuje bardzo kulturalnie, równo i ma dużą siłę ciągu, mimo masy auta.Trzeba dodać że jest nieżle wyciszony. Jeżdziłem pajero z 2004 r. i lepiej jeżdziło mi się Terracanem. Za te pieniądze nie kupi się lepszego samochodu na ramie i z reduktorem oraz tej wielkości.
~mboroch
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
kultura pracy silnika bez zastrzeżen zaraz po zakupie musialem wymienic czujnik szyny bo nie reagowal na gaz zupelnie pojechalem do nieautoryzowanego serwisu terracana do Bydgoszczy zalatwili bez problemu podaje namiary 052 322 52 86 698150101 polecam myslaem ze sciema ale naprawde maja o terracanie wiedze polecam silnik po lifcie 163km
~tytus
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
silnik mocny, elastyczny, kultura pracy jak na 4 cylindrowego diesla wysoka, po dodaniu boxa jazda w miescie to czysta przyjemnosc, rwie do przodu w kazdym zakresie obrotow
~Krzysztof
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
Silnik bardzo ładnie ciągnie od najniższych obrotów praktycznie nie czuje się dziury turbinowej i jest przy tym bardzo cichy w porównaniu do np. grand vitary.
~Adam D.
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
Mocny i całkiem przy tym ekonomiczny.Przy jeździe do 90/km/h spala 8 z drobnym ulamkiem.
~mkzibi
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
Jak na ten samochód z tą wagą daje radę bez problemu. Powiem ze nawet lepiej ciągnie niż niektóre osobówki.
~terrafun
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
Mocny, nie ma najmniejszych śladów zużycia przy tym przebiegu
~johny
silnik pracuje super, przyspiesza od zera do 160 jak po sznurku
~Bob
cichy i elasyczny l rozpędza te 2T jestem mile zaskoczony
~arar
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
jak na razie bezawaryjnie na drodze i w terenie