Lista ocen Hyundai Trajet (36) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wojslaw@poczta.onet.pl
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Samochód ma już 10 lat, więc sporo, cóż tu wymagać. Zamek centralny działa różnie, trzeba sprawdzać drzwi, czy na pewno dobrze zamknięte. Mocowanie koła zapasowego było prawie "nie do ruszenia", czasem jakiś drobny plastik wypadnie, skruszeje (na przykład mocowanie oświetlenia tablicy rejestracyjnej). Aluminium relingów utlenia się gubiąc czarny lakier (przy wszystkich spotkanych Trajetach), wyciera się do "żywego plastiku" lakier przy...
~Stanley
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
JEDYNA AWARIA, to wymieniony przewód przelewowy od szyny paliwowej. Od wibracji pękł jeden z plastikowych trójników i zaczęło cieknąć. Oryginalny w ASO Olsztyn Daszuta 250 zł i ma już trójniki z metalu, więc po wymianie jestem spokojny. Przy okazji polecam serwis w Olsztynie Hyundai Daszuta. Ceny przyzwoite, obsługa fachowa i zawsze można zażyczyć sobie dobrych zamienników jeśli akurat tak ktoś lubi.
~el.jot
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
akurat w moim przypadku właśnie drobiazgi sie zdarzają, np przepalające się żarówki ( w ciągu tygodnia wymieniłem po kolei prawie wszystkie, coś przestało łączyć z prawym stopem, topił się bezpiecznik od dmuchawy, wysiadły awaryjne, zapiekł się tłoczek od hamulca itp. niby pierdoły ale na takie pierdółki wydałem w ciągu pół roku koło 1 tyś zł. Głównie pierdoły z elektryką.
~el greco
Minivan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Musi być ultra niezawodny albo właściciel wypożyczalni ma ich fabrykę - inaczej nie wyobrażam sobie żeby przeżył w wypożyczalni te 5 czy 6 lat, zakładając że wszyscy turyści oszczędzają go bardziej niż my-a my bynajmniej na niego nie chuchaliśmy wszak nie był nasz i miał ubezpieczenie + assitance:-)
~tomek
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Posiadam go krótko, ale poprzednia kia miała ten sam silnik i nie miałem żadnych problemów dlatego padło na ten model-koreańczyki przekonały mnie do siebie, przed nimi miałem octavie-królowa lawety, strach było jezdzić tym ustrojstwem, tdi ale porażka...
~Jurek
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Na chwilę obecną brak. Oczywiście po zakupie wymieniony rozrząd, płyny,filtry i elementy gumowe w zawieszeniu. Aha czeka mnie wymiana akumulatora bo jest jeszcze oryginalny a zima co raz mroźniejsza się zapowiada i silniczek spryskiwacza tylnej szyby.
~Kankel
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Auto mało napakowane elektroniką = wysoka średnia niezawodność drobnych podzespołów. Słabe plastiki - podczas normalnego używania trzeba się liczyć z drobnymi obluzowaniami/pęknięciami przy mocowaniach itp ...
~Praetho
Minivan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Samochód mam bardzo krótko, ale ma on ponad 10 lat i nie działa w nim tylko jedna lampka nad drzwiami i ma rozciągnięte gumki przytrzymujące dokumenty w kieszeniach w drzwiach, wszystko inne działa bez zarzutu.
~Klod
Minivan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Drobiazgi typu zacięty zamek tylnej klapy, wentylator kabiny 2x, oświetlenie kokpitu, coś trzeszczało w podszybiu ale przestało.Wszystko bardzo tanio a kupuje oryginały.
Dziennik kosztów dla Hyundai Trajet
8,6
13,2
~Lech
Minivan 2.7 i V6 24V 170KM 125kW
Naprawiłem centralny zamek w drzwiach kierowcy, trochę klepie coś w górnej części silnika ( Hydr. popychacze zaworów ).