Lista ocen Hyundai Trajet (32) - Ergonomia

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RobJack
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Tutaj też duży + Awaryjne światła włączane guzikiem na środku konsoli a nie na kierownicy jak w innych znanych mnie samochodach. Wszystko jest w zasięgu. Owszem przełącznik świateł przeciwmgielnych jest w nieodpowiednim miejscu, ale ich nie używam, zatem mnie nie przeszkadza. Zadowala duża ilość schowków. Dodatkowe gniazda zapalniczki np. z tyłu bagażnika na lodówkę itp. Praktyczne podstawki na kubki przy fotelu kierowcy . Schowek na...
~Kankel
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Przestrzeń w środku doskonała, pomysłowy schowek na okulary, w drzwiach przednich miejsce na 2Litrowe butelki i inne przedmioty. Automatyczna skrzynia = drążek przy kierownicy = więcej miejsca między przednimi fotelami - w sam raz na torebkę dla żony ;) Koło zapasowe jest pod podwoziem.
~bb.lesniak@poczta.fm (Bogdan Leśniak)
Minivan 2.0 i 16V 140KM 103kW
Dla mnie wszystko OK, jakkolwiek kupiłem to auto z myślą o mojej niepełnosprawnej córce, więc miałbym trochę większe wymagania z tego powodu. Wolałbym rozsuwane tylne drzi, trochę wyższy poziom przestrzeni bagażowej dla wózka... ale to już moja sprawa. Ogolnie dla zdrowego użytkownika jest OK...
~Praetho
Minivan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Wszystko w zasięgu ręki, nawet schowek na okulary, w ogóle pełno schowków ale mniej niż w Tacumie. Brak schowków w podłodze. Wszędzie pełno oświetlenia, popielniczki,podłokietniki , regulacja w fotelach itp, itd. Bardzo fajnie i wygodnie.
~Mansfeld
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Bardzo dobrze rozwiązane auto. Z przodu kierowca i pasażer obok mają dużo miejsca. Swobodę ruchów, nie ma wrażania \"obudowania\" kierowcy. Pojemny bagażnik, ale kosztem braku 100% komfortu 2 os. z 3 rzędu.
~mister zub
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Wszystko w zasiegu reki. Denerwuja mnie podlokietniki, sa montowane na stale i przydalby sie jakis taki centralny jak w osobowkach. Poza tym fotele sa srednio wygodne - mam wersje bez skory.
~Eniu 111
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Bardzo fajnie przemyślane , wszystko pod ręką , miejsca na 2 kubki , górny schowek po otwarciu jest półeczką a deska rozdzielcza prawie jak stół .Rewelacja w podróży .
~Eugeniusz z Wrocławia
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Wszystko pod ręką jak należy , bez zastanawiania się do czego \"to\" służy .Wielki plus za urządzenie wnętrza pod kątem funcjonalności {dużo schowków , miejsce na kubki i kanapki}
~el.jot
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Raczej biednie wyposażony, ale wszystko czytelnie rozmieszczone. Komputer podaje co prawda ilość kilometrów jakie można zrobić na baku, ale nie jestem w stanie pojąć jego logiki :)
Dziennik kosztów dla Hyundai Trajet
8,6
13,2
~Lech
Minivan 2.7 i V6 24V 170KM 125kW
Zaleta : duże otwierane przednie i tylne drzwi. Możliwość wyjęcia wszystkich siedzeń - czyli w kilka minut z pojazdu osobowego można zrobić ciężarówkę.