Lista ocen Hyundai Trajet (30) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jurek
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Tak jak inni użytkownicy rozglądałem się za "galaksem" "szaranem" lub "alhambrą" ale wybrałem Hyundaia i nie żałuję. W/W modele są sporo droższe z tego rocznika.
~Praetho
Minivan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Jeśli chodzi o stosunek jakość/cena to używane paroletnie są najlepsze, biorąc pod uwagę w ogóle tą markę to paroletnie auta Hyundaia są niezawodne, lać i jeździć, naprawdę warte swojej ceny.
~tomek
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Części tanie, łatwo dostępne, póki co pierdoły typu rozrząd, amortyzatory itp.zaraz po zakupie, mechanik nie zna tego samochodu-jak przyznał bo sie nie psuje
~Mansfeld
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Trajet jest niedocenionym Vanem i do niedawna mało znanym autem, w stosunku do innych vanów wypada bardzo atrakcyjnie pod względem ceny zakupu.
~Kankel
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Cena mniejsza niż u konkurencji - a jakość (poza plastikami) większa (silnik/karoseria/zawieszenie) i trochę większy w środku niż sharanopodobne...
~el.jot
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Porównując Trajeta do Sharana którego wcześniej miałem Trajet rządzi :) za cenę 4 letniego Trajeta miałbym co najwyżej 8-10 letniego Sharana.
~ketiw
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Za takie pieniądze dostajemy samochód który ma wszystko co jest potrzebne do jazdy bez zbędnych gadżetów które służą tylko do zaspkojenia własnego ego.
~Tomek
Minivan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Koszt zakupu niewielki. mimo drobnych uciążliwości godny polecenia. Na zachodzie można znaleźć bardzo ładny egzemplarz za bardzo niewiele pieniędzy
~Eniu 111
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Mogę z czystym sumieniem powiedzieć że jestem bardzo zadowolony z tego auta , szczególnie z ceny w stosunku do jakości
~Eugeniusz z Wrocławia
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Stosunek ceny do jakości oraz tego co oferuje konkuręcja w tej cenie przemawia za tym autem