Lista ocen Hyundai Trajet (29) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~el greco
Minivan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Czuć masę tego auta oraz to że jest raczej rodzinnym vanem niż asem krętych dróg. Za to jest komfortowy i gracko tłumi nierówności, chociaż nie jest to Citroen na pneumatycznym zawieszeniu. Dałbym 3, gdyby nie to że nie można tego auta traktować w takich samych kategoriach jak innych osobówek.
~Kankel
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Miękki i w miarę komfortowy, na zakrętach bardzo przechyla - ale to wysoki VAN z wysokim prześwitem. Plusem wysokiego prześwitu jest możliwość jazdy po nierównościach bez obaw o zahaczenie podwozia i pokonywania krawężników niedostępnych dla kompaktów !
~RobJack
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Bardzo dobry ale uważam, że mógłby by trochę miększy. Bez problemów radzi siebie na naszych drogach, choć niemożna powiedzieć, że dziury są nieodczuwalne. zawieszenie dosyć wysokie doskonale radzi sobie z wyjazdem z zasypanych śnigiem dróg.
~ANDRZEJ OPOLE
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Dobry i pewny cchoc bez wyczynów... Pozwala dynamicznie i wygodnie podróżowac z dużym ładunkiem i baaaardzo wygodnie - sprawdzona przy 5 osobach dorosłych i pełnum bagażniku na trassie z Polski do Bułgarii i z powrotem (1600 km x 20 w 40 stopniowym upale...
~el.jot
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Jak dla mnie za miękki nawet ja na minivana. Myślę że jakby mu wymienić amorki na świeże i może delikatnie obniżyć byłoby zdecydowanie lepiej. mimo dobrych zimówek na śliskiej nawierzchni bardzo podatny na zarzucanie tyłem
~wojtek 84
Minivan 2.0 i 16V 136KM 100kW
ktoś kiedys powiedział mi nie kupujvana bo wysokie auto zle się prowadzi przy prędkościach a teraz moja wypowiedź wysoko siedzisz widzisz wszystko a prowadzi sie jak dobre pożadne auto a nie jak ciezarówke
~Klod
Minivan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Dobry promień skrętu, moja żona woli nim jezdzić niż poprzednią CRV rocznik 2002. Przy dużej prędkości lepiej nie przesadzać z nagłymi manewrami.
~piotrus_
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Nie mam zastrzeżeń. Prowadzi się pewnie, stabilnie, mocno trzyma się drogi, Trajeta ciężko wprowdzić w poślizg.
~tomek
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Miękki, wygodny, jeżdże wolno bo to rodzinny samochód, fajne wspomaganie kierownicy, jezdzi się jak osobówką

Usterki Hyundai Trajet

Hyundai Trajet – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Keraj
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Doskonały, precyzyjny. Nie buja stabilnie trzyma się dogi nawet przy minimalnym obciążeniu.