Lista ocen Hyundai Trajet 2.0 CRD i 112KM 82kW 2001-2007 (18) - Całokształt

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
W 2010 roku powiękrzyła się rodzina o 2 dziecko więc sprzedałem civica kombi i rozglądałem się za vanem. Brałem pod uwagę : niską cenę, ilość miejsca, spalanie, jakość. Wypadło na Hyundaia. A co tam, jak na razie posiadałem 3 auta samodzielnie zakupione z ogłoszenia i dobrze trafiłem. Honda civic 3d, Nissan Almera sedan, Honda Civic Aerodeck. Hyundai to świetna alternatywa dla sharanów, galaxy i amerykańców. Przejechałem nim 200,000 km. i...
~el.jot
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Całokształt wypada raczej na korzyść Trajeta. Kupiłem go jako alternatywę do Sharana, wcześniej nie miałem zielonego pojęcia że istnieje coś takiego jak Trajet i raczej się nie zawiodłem. Duży rodzinny van, z całkiem żwawym silnikiem. Cena zakupu baaardzo przyzwoita 28 tyś za 4 letniego Vana. Samochód jest prosty do bólu, łatwy w serwisowaniu i dość niezawodny. Szczerze polecam niezdecydowanym - ważne żeby był "uszanowany" wtedy na pewno się...
~ketiw
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Naprawde samochód godny polecenia, zwłaszcza cena jest doskonała w porównaniu z innymi autami o tych gabarytach.Dla rodziny i nie tylko idealny.Rozwiązania praktyczne i funkcjonalne,łatwy demontaż foteli i korzystanie z wszystkich urządzeń. Jeśli chodzi o nagłośnienie to zupełnie przyzwoite choć producent mógł dodać głośniki w środkowych drzwiach.
~wojtek 64
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Super samochód za niską cenę. Bardzo dobry silnik, przestronne wnętrze, nie należy przejmować się koreańskim pochodzeniem i faktem, że samochód nigdy nie był oficjalnie jako nowy sprzedawany w Polsce. Denerwuje korozja niektórych elementów, ale w sumie za nim wyjdzie \"dziura\" minie wiele lat i samochód spełni swoje zadanie.
~wojslaw@poczta.onet.pl
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Samochód jest naprawdę wygodny, uniwersalny i w miarę ekonomiczny. Troszkę inny od Galaxy czy Sharana wzbudza ciekawość, nawet w tych czasach kilkakrotnie byłem pytany czy nie chcę go sprzedać :) Przy tym stosunkowo niedrogi w zakupie, trzeba tylko znaleźć uszanowany egzemplarz. Ogólnie - dobrze.
~albertsza
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
fajne rodzinne auto bardzo durzo miejsca dla rodziny jak na diesla nawet dosc silny i szybki i ekonomiczny auto dla ludzi kturzy mają pieniądze na kosztowne naprawy oczywiscie jeśli akurat traficie na tak wadliwy przypadek jaki ja trafiłem.
~Keraj
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Wyjątkowa i niespotykana propozycja dla rodziny dwu i więcej osobowej. Dodatkowym atutem jest ogromna powierzchnia ładunkowa, którą otrzymujemy po wyjęciu dwóch rzędów foteli (niczym ciężarówka). Jego prosta i subtelna sylwetka także daje powód do dumy.
~RobJack
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Bałem się kupna, ale jestem bardzo mile zaskoczony. Auto bardzo warte zakupu. Kupił bym go jeszcze raz stoją przed decyzją kupna. Dobrze wygląda, łatwo się prowadzi, jest przestrzenne, i bezpieczne. To czego oczekiwałem od rodzinnego auta.
~Kankel
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Auto doskonałe dla rodziny - na długie wyjazdy. Jeżdżę też po mieście - mułowatość silnika nadrabiam refleksem ;) Spragnieni super komfortu mogą spróbować dodatkowo wyciszyć komorę silnika. Jak ktoś chce VAN-a to ten się nadaje ;)
Dziennik kosztów dla Hyundai Trajet 2.0 CRD i 112KM 82kW
8,6
~Jacek K. jacek.home@wp.pl
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Naprawdę ciekawa propozycja dla rodziny - nawet tej wiekszej. Po wyjęciu foteli robi się prawie ciężarówka. Samochód jest u nas dość nietypowy i chyba go nie kradną a stonowana sylwetka nie kluje w oczy.