Lista ocen Hyundai Trajet 2.0 CRD i 112KM 82kW 2001-2007 (18) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RobJack
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Auto jest minivanem zatem przestrzeni jest mnóstwo. 7 foteli to bardzo przydatna rzecz. Często oprócz mnie żony i 2 dzieci zabieramy na wycieczki dziadków i jeszcze bagaże wchodzą.:) Auto jest wysokie i Ja mając 193 cm wzrostu bardzo sobie to chwalę. Regulowane położenie tylnich foteli jest też fajnym pomysłem. Ciekawostką jest to, że przednie fotele dają się odwrócić o 180 st. czyli przodem do pasażery z tyłu. A podłoga jest tak...
~Kankel
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
To auto jest stworzone z myślą o dużej przestrzeni w środku. W trzech rzędach pełnowymiarowe fotele - bez problemu przewieziemy 7 dorosłych osób. Fotele wygodne - testowane na 15 godzinnej trasie. Można w łatwy sposób wyjąć/włożyć każdy fotel (uwaga dla tych co siły w rękach nie mają - ciężkie! :) - wtedy przestrzeń powiększa się i auto może służyć za dostawczaka. No i jest wysokie - daje poczucie przestrzeni, chociaż ma to zapewne wpływ...
~el.jot
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
no i to jest największa zaleta Trajeta. właśnie po to go kupiłem. 3 osobne siedzenia w drugim rzędzie sprawiają że można wstawić2 foteliki dla dzieci i pozostaje jeszcze jedno pełnowymiarowe wygodne siedzenie (w przeciwieństwie do zwykłych osobówek z kanapą) Dodatkowo w trzecim rzędzie 2 fotele które można złożyć i mieć w razie potrzeby dość duży bagażnik. po wyjęciu siedzeń z trzeciego rzędu do bagażnika wjeżdża bliźniaczy wózek bez...
~Mansfeld
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Bardzo dobra dla kierowcy i pasażerów 2 rzędu, dalej gorzej. Jednak brak możliwości odsunięcia foteli z 3 rzędu do tyłu jak jest w innych vanach (sharan, galaxy, espace)powoduje, że miejsca te dla dorosłych osób są niekomfortowe przy dłuższej jeździe. Do transportu większych gabarytów idealne. Szybki demontaż foteli.
~Adam
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
No tutaj super. Wypad na wczasy 6 osób + bagaż (bez boxa) Wypad w alpy 5 osób + bagaż + narty i decha. Wypad w góry 4 osoby + bagaż na 2 tygodnie + 3 złożone do środka rowery! No rewelka. Mogłem wyjąć siedzienia i wpakować towar z palety euro wys. 1.90 m.
~pio5521
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
przestrzeni w aucie jest dużo dla kierowcy jak i pasażerów w porównaniu do innych vanów tej klasy i w tym przedziale cenowym a po wymontowaniu 5-ciu tylnych siedzeń można przewozić naprawdę duże gabaryty
~wojslaw@poczta.onet.pl
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
W Trajecie jest naprawdę wygodnie, możliwa jest prawie dowolna konfiguracja siedzeń i przestrzeni bagażowej - od 7 osobowego mini busu po prawie półciężarówkę :)
~Jurek
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Tu jest na "6" każdy ma swój nie zależny fotel który można regulować wg. potrzeb. Minusem stoliki zamontowane w siedzeniach - nie trzymają teleskopy.
~piotrus_
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Prawie idealnie. Mogłoby być więcej miejsca na nogi pasażerów w 2 rzędzie przy maks. odsunięciu foteli rzędu 1. Ale nie wszyscy są tak wysocy jak ja :)
Dziennik kosztów dla Hyundai Trajet 2.0 CRD i 112KM 82kW
8,6
~Keraj
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Wysokie i szerokie wnętrze pozwala nawet dość otyłym i wysokim osobą podróżować wygodnie nawet w trzecim rzędzie.