Oceny Hyundai Tucson III SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW 2015-2018

Hyundai Tucson III SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW 2015-2018 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Hyundai Tucson III SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW 2015-2018

~Kiel
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Samochód poprawny w każdym względzie ale wybitny w żadnym. Linia samochodu jest przepiękna, zwraca uwagę przechodniów. Wewnątrz za to tandetnej jakości plastiki i średnio wygodne fotele. DUŻA UWAGA DLA WYSOKICH OSÓB: sam mam 190 cm wzrostu i niestety dla tak wysokich osób nie ma miejsca na prawe kolano które CAŁY CZAS styka się z twardym chropowatym plastikiem. Jedyny ratunek to wysunięcie fotela na maxa do tyłu ale wtedy ciężko do kierownicy...
~Las
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Bardzo udany samochód. Napęd 4x4 świetnie sobie radzi na ośnieżonych podjazdach. Miejsca w środku pod dostatkiem, silnik ciągnie dobrze (nie to co CVT i słaba wolnossąca benzyna), oświetlenie LED mijania super, choć po lifcie (ten jest sprzed) już nie ma spryskiwaczy więc strumień świetlny to mniej niż 2000LUM, a więc niemiecka oszczędność. Planuję pojeździć do 6lat i poczekać co się pojawi fajnego na rynku.
~kwioro
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Idealny samochód dla rodziny 2+1 szczególnie z mocniejszym silnikiem benzynowym + silna elastyczna jednostka dobre wyposażenie, bardzo intuiycja obsługa dobra ergonomia, przestronność wygodne fotele - bagażnik nie jest tak ustawny jak u konkurencji łatwo rysujące się plastiki w środku niekiedy hacząca 1
3,6
~Adam
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Słaba jakość niektórych plastików wewnątrz auta - podaność na zadrapania + twardy materiał. Niedociągnięcia przy montażu części auta w fabryce (nie najlepszy QC - Quality Control). Luźny element(y) w tylnej klapie hałasujące na niektórych nierównościach. Przeciętna obsługa klienta aut na gwarancji przez Hyundai Motor Poland (niepotrzebny stres i kłopoty).
~las
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Bardzo przyjemne, auto za rozsądne pieniądze. Wygodne, przestronne, dynamiczne, ze świetnymi światłami LED (szkoda tylko, że bez drogowych). Wspomaganie jest trochę za mocne, ale po czasie tego już się nie odczuwa.
~Bartas
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Co prawda przejechałem tym autem nieco ponad 1000 km i pierwsze wrażenia bardzo pozytywne Wygląd super, wykończenia bardzo fajne, niezła moc 177 km. Miałem już kilka aut wcześniej Peugeot,Mitsubishi, Mercedes, Dodge, Avensis i muszę przyznać że koreańskie auto zrobiły bardzo duży postęp w przeciwieństwie do niemieckich. Długo zastanawiałem się jakie auto wybrać do 150 tys. i wybrałem Tucsona 5 lat Gwarancji bez limitu kilometrów. Kupiłbym to...
Dziennik kosztów dla Hyundai Tucson III SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
9,5
3,8
~how_much
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Ogólnie może być dopóki coś się nie popsuje wtedy ceny części są porażające
3,8
~Krzysztof
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Autko prezentuje sie naprawde fajnie, choc za te pieniadze sa ladniejsze.
2,5
~maik30d
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Piękne, szybkie ale awaria, której serwis nie potrafi rozwiązać przekreśla wszystko. Podejście Hyundai Motor Poland również tragiczne.
~Yaro
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Mam auto w wersji Tour de Pologne 1.6 T-gdi 177 KM z automatem od VIII 2015. Przed zakupem auto porównywałem z Fordem Kugą (fatalny automat), Toyotą RAV-4 i Mazdą CX-5 (bardzo kiepskie wyciszenie)
Hyundai Tucson III SUV