Oceny Hyundai Tucson III SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW 2015-2018

Hyundai Tucson III SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW 2015-2018 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Hyundai Tucson III SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW 2015-2018

~Łukasz O.
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Korzystałem z rad innych kierowców na tym portalu więc odwdzięczam się może moja opinia się komuś przyda przy wyborze Hyundai Tucson 2.0 CRDI manual, wersja Style + system bezpieczeństwa, kolor: Czarny, Hak, AWD Podsumowując: 1. Samochód posiadam od nowości, wyjechałem niz z polskiego salonu z przebiegiem 1 km. 2. Aktualnie po prawie 2 latach (w październiku będzie 2 lata) przejechałem nim 81 000 kilometrów. 3. Spalanie w zakresie 6,6...
~Adsta
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Szukalem auta do 100 tys w dieslu z napedem 4x4. Myslalem o 3-4 letniej bmw x3. Wybor padl jednak na nowego Tucsona. Dlaczego? Pewne pochodzenie (bo nowy a na rynku bmw glownie rupiecie sprowadzane), gwarancja 5 lat co jest ważne jak autem jeździ żona z dzieciakami. No i takie tam. Odtatnio wszyscy razem jeździmy Tucsonem wiec ja też mam możliwość prowadzenia tego bolidu. Bardzo fajny samochod. Przestronny jak na kompaktowego suva....
~Przemek
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Auto kupowane w salonie od nowości w moim użytkowaniu. Początkowe usterki drobne nie kłopotliwe wyeliminowane przez ASO. Obsługa auta prosta i tania. Klocki tarcze oleje czy filtry w racjonalnej cenie. Wykończenie wnętrza i materiały nie porywają trwałością do reszty cieżko mieć jakieś uwagi
~WeSoLuTkA
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Hyundai Tucson to był nieplanowany zakup , pełen spontan z którego jestem bardzo zadowolona i z góry polecam. Samochód ma ładny sportowy wygląd , dużo dodają mu uroku progi , po czym SUV wygląda jak sportowy . Silnik , zawieszenie bez zarzutu po użytkowaniu ponad 2 lata i przebiegu 74 tys. km , napęd 4x4 spisuje się rewelacyjnie a w szczególności w warunkach zimowych.
~Arek
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym autem. Jest to mój pierwszy SUV. Miałem nieco obaw ale wszystkie rozwiały się bardzo szybko. Autem jeździ się świetnie. Jest bardzo komfortowe. Oszczędne. Generalnie bardzo polecam.
~Jacek Be
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Wspaniałe auto, ale technicznie za dużo kłopotów. Ładne, praktyczne i wygodne. Przed liftingiem jeszcze w rozsądnych cenach. Następne będzie już inne, bo jeżeli nie szukam wersji podstawowej, to za te pieniądze jest obecnie w salonach bardzo duży wybór.

Usterki Hyundai Tucson III

Hyundai Tucson III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Adsta
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Super auto jak na produkt koreański. Wygodne. Rodzinne. Dobrze wykonane. Jakosc plastików jest tylko słaba bo to produkt budżetowy a nie premium ale ich spasowanie jest na najwyższym poziomie. Ostatnie kilkanaście lat jeżdżę takimi markami jak bmw, audi, saab. Wszystkie kupione jako kilkuletnie. To pierwsze moje auto kupione nowe w sklepie i jestem naprawdę niesamowicie zaskoczony jaki postęp zrobił Hyundai w tym modelu. Brawo!
~Przemek z Olsztyna
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Autko rewelacja. Jak kupowałem w styczniu 2016 to nie wiem czy było na rynku jakieś ładniejsze auto. Światła do jazdy dziennej połączone ze świecącymi "łezkami" nad światłami mijania to coś pięknego, szczególnie w pochmurne dni lub po zmroku jeżdżąc po oświetlonych ulicach miasta
~dodek
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
ladny wygląd, swietny napęd 4/4, który wbrew pozorom pomaga na mokrym ale i start spod swiatel jest świetny nawet na suchym -nie ma mielenia kolami. A jest lato, aż nie mogę doczekać się zimy.Napęd bralem, bo przy ciężkiej przyczepie bardzo pomaga, choć jeszcze nie ciągałem
~urjacek
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Bardzo przyjemny samochód dla kierowcy i pasażerów z "nie popularnym" już silnikiem Diesla 2.0 (136KM). Nie potrzebuję 4x4 bo nie mieszkam w górach a do domu dojeżdżam "po asfalcie". Za zaoszczędzone (na braku dodatkowego napędu) pieniądze kupiłem sobie świetne łańcuchy Thule za 1200 PLN na wypad na narty i jeszcze "mi zostało w kieszeni parę tysięcy" :)))
Hyundai Tucson III SUV