Lista ocen Hyundai Tucson III SUV Facelifting (23) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~andrzej_groma
SUV Facelifting 1.6 CRDi 136KM 100kW
Super - nie oczekuje więcej za taka kasę, chociaż chciałbym mieć takie pieniądze żeby mnie było stać wydać 18 tys. więcej za 45 koni mechanicznych więcej. Mankamentem są też plastikowe nadkola w bagażniku, które momentalnie się rysują przewożąc twarde przedmioty. Trochę ratowałem się Plakiem. Tu Koreańczycy za mocno przyoszczędzili.
~TurboCars
SUV Facelifting 2.0 CRDi 48V 185KM 135kW
Cena powinna być niższa o ok 15-20 tyś zl lub w tej cenie powinny być adaptacyjne lampy, adaptacyjne zawieszenie, oświetlenie wnętrza tj boczki, konsola i podłoga w ledach. Hyundai Tuscon próbuje przebić się do klasy premium ale daleko mu do niej. Choć podobne auta z segmentu kosztują o 20-60 tyś zł więcej.
~Lion
SUV Facelifting 1.6 T-GDi 177KM 130kW
No i tutaj Tucson moim zdaniem miażdży konkurencję. Samochód jest naprawdę dobrze wykończony. Serwisy nie są drogie i Hyundai ma "normalne" interwały wymiany filtrów/olejów czyli 15tys a nie jak to teraz jest w zwyczaju 25-30 tys.
~Anonymous
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Samochody są nieco za drogie, ale pomimo większej ilości twardego plastiku jest on bardzo dobrze spasowany, a wyposażenie nawet podstawowych modeli jest wyraźnie satysfakcjonujące w tej cenie.
~Kris_99
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Ceny nowego modelu trochę poszły w górę. Może sprawiło to popyt na Tucsona który w segmencie SUV łapie jedno z I-szych miejsc. Ale wydaj się że cena trochę jest podkręcona czasem zbyt wysoko.
~Marek
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Gdyby był o 10tys. tańszy to byłaby okazja. Ale z ceną powyżej 90 tys. to normalnie wyceniony samochód. Biorąc pod uwagę, że tyle potrafią kosztować kompakty, to nie jest źle.
~Ciupaska
SUV Facelifting 1.6 T-GDi 177KM 130kW
Kawał porządnego samochodu. W porównaniu do konkurencji niemieckiej może lekko niższy standard, ale cena sporo niższa. Da się tym równie przyjemnie podróżować.
~Dov
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Dziękuję opatrzności za dobrego czlowieka który mi pozachwalał to auto. Zbierałem na używkę ale się skusilem pożyczyłem dwie dychy i jestem szczęśliwy.
~MARIOLA
SUV Facelifting 1.6 T-GDi 177KM 130kW
Hyundai za tą cenę dał naprawdę rewelacyjne wyposażenie. Nie znalazłam w tej cenie z tym wyposażeniem żadnego innego auta w klasie SUV.
Dziennik kosztów dla Hyundai Tucson III SUV Facelifting
9,3
~monika_wójcik
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
wydawałoby się, że nowe auto za ponad 100 tys zł trochę pojeździ w terenie...a nie na lawecie..niestety gorzkie rozczarowanie
Hyundai Tucson III SUV Facelifting