Lista ocen Hyundai Tucson III SUV Facelifting (27) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marzena
SUV Facelifting 2.0 CRDi 185KM 135kW
Nie daje poczucia komfortu przy dynamicznej jeździe. Trzeba sporo zwalniać przy zakrętach, bo słabo sobie radzi. ABS potrafił się uruchamiać przy suchej płaskiej nawierzchni, przy temperaturze 8 stopni. Zjazd z górki przy domu -kostka, do tej pory przy poprzednich samochodach z napędem 4x4 nigdy nie był problemem, nawet jak było sporo śniegu. Hyundai regularnie ma problem mimo braku śniegu, lodu, a nawet wilgoci.
~TurboCars
SUV Facelifting 2.0 CRDi 48V 185KM 135kW
Jak dla mnie zbyt gumowaty, zbyt czuły. Po włączeniu asystenta toru jazdy auto praktycznie jedzie samo. Wykrywa pasy i prowadzi się jak po szynach! Coś niebywalego bo spodziewałem się że będzie to działać tak sobie. Napęd HTRAC ... super sprawa. Każde koło dostaje odpowiednią moc ... przetestowane w zakrętach :)
~Camillo
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Trochę twarde zawieszenie choć idzie się przyzwyczaić, poza tym bardzo dobrze trzyma się drogi, układ kierowniczy chyba wspomagany elektronicznie dla mnie super, przy parkowaniu miękko skręca a w trasie już jest bardziej twardo .
~Daro-23
SUV Facelifting 1.6 T-GDi 177KM 130kW
Jak na dosyć ciężkie auto prowadzi się całkiem dobrze. To jednak SUV więc cudów nie ma. Ale koła 245 robią swoje. Na zakretach auto klei się niewiarygodnie dobrze do drogi.
~Daro-23
~Lion
SUV Facelifting 1.6 T-GDi 177KM 130kW
Super komfort a zarazem jest na tyle "sztywno" ,że nie jest to typowa kanapa na kółkach. Idealny kompromis pomiędzy komfortem a całą resztą.
~Kris_99
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Na razie brak problemów chodź boję się że mankamentem może być jak hyundaiach (miałem i30) zbyt częste wymiany łączników stabilizatora.
~Anonymous
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Samochód bardzo wygodny, jedzie jak po szynach, pewny w prowadzeniu, jazda nim to czysta przyjemność za kierownicą.
~MARIOLA
SUV Facelifting 1.6 T-GDi 177KM 130kW
Auto stabilne, dobrze się prowadzi, polecam dobrej jakości opony i zadowolenie z jazdy będzie na najwyższym poziomie.

Usterki Hyundai Tucson III

Hyundai Tucson III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Ciupaska
SUV Facelifting 1.6 T-GDi 177KM 130kW
Tutaj pełne punkty - zawieszenie dość sztywne, sprężyste. Nie huśta, nie pływa w zakrętach.
Hyundai Tucson III SUV Facelifting