Lista ocen Hyundai Tucson III SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW 2018-2020 (16) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Anonymous
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Pięknie zestrojona manualna skrzynia 6 biegowa, 6 bieg można wbijać w zasadzie od prędkości 60km/h i to sobie jedzie, a nie męczy się, w mieście jazda na 5 biegu żaden problem, po osiągnięciu 6 biegu na trasie w zasadzie jedziemy jak automatem, bo nie trzeba manewrować biegami, wystarczy ustawić tempomat i z kierownicy zmieniać prędkość, skrzynia pięknie klika pierwszy raz mam do czynienia z tak dopracowanym manualem.
~Dobrzan86
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Praca skrzyni bez zarzutu. Bez żadnych zgrzytów, szarpnięć, itp. Jedynie co może irytować, to komputerowa ekoniańka, która sugeruje zmianę biegu na wyższy już przy ok. 2tyś. obrotów. Przez to jadąc 50km/h komputer podpowiada 6-ty bieg.
~Dov
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Taka zwykła, trafia w przełożenia, trochę trzeba popchnąć. Jak zrzucam bieg silnik się potrafi rozkręcić jak glupi, trzeba czekać ze sprzęgłem aż się uspokoi. Ta co mam w Octavi 102 mpi jest dużo pewniejsze dla mnie.
~grzegorz13965
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Wymieniona w serwisie przy przebiegu 500 km, od tamtej pory okresowe trudności z wbiciem wstecznego, drążek zmiany biegów drży na trójce.
~Kris_99
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Biega chodzą "perfecto". Jedyny mankament to zbyt wczesna sugestia komputera pokładowego odnośnie zmiany biegu na wyższy.
~Marek
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Biegi wchodzą lekko o precyzyjnie. Zestopniowanie mi nie odpowiada. Ani miejskie, ani autostradowe.
~Jarek z Piotrkowa Trybunalskiego
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Czasami trzeba zluzować sprzęgło, aby wrzucić jedynkę lub wsteczny. Ale to przypadłość większości skrzyń.
~tomtom
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
biegi wskakują precyzyjnie, słychać fajne kliknięcia przy zmianie
~Marek
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Skrzynia 6-biegowa manualna, wymaga niezłej logistyki przy wyprzedzaniu !

Usterki Hyundai Tucson III

Hyundai Tucson III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Camillo
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Jak na razie brak zastrzeżeń, pracuje ładnie, tylko trzeba się namachać ;-)
Hyundai Tucson III SUV Facelifting