Lista ocen Hyundai Tucson III SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW 2018-2020 (14) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Anonymous
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Samochody są nieco za drogie, ale pomimo większej ilości twardego plastiku jest on bardzo dobrze spasowany, a wyposażenie nawet podstawowych modeli jest wyraźnie satysfakcjonujące w tej cenie.
~Kris_99
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Ceny nowego modelu trochę poszły w górę. Może sprawiło to popyt na Tucsona który w segmencie SUV łapie jedno z I-szych miejsc. Ale wydaj się że cena trochę jest podkręcona czasem zbyt wysoko.
~Marek
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Gdyby był o 10tys. tańszy to byłaby okazja. Ale z ceną powyżej 90 tys. to normalnie wyceniony samochód. Biorąc pod uwagę, że tyle potrafią kosztować kompakty, to nie jest źle.
~Dov
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Dziękuję opatrzności za dobrego czlowieka który mi pozachwalał to auto. Zbierałem na używkę ale się skusilem pożyczyłem dwie dychy i jestem szczęśliwy.
~monika_wójcik
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
wydawałoby się, że nowe auto za ponad 100 tys zł trochę pojeździ w terenie...a nie na lawecie..niestety gorzkie rozczarowanie
~Jarek z Piotrkowa Trybunalskiego
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Tylko plastiki drzwi mnie irytują. Łatwo się rysują butem, lub nitem przy spodniach.
~Jarek z Piotrkowa Trybunalskiego
~Camillo
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Każdy by chciał jak najtaniej ale ładne to auto i nie ma co narzekać- jest ok.
~tomtom
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
w tych pieniądzach nic lepszego nie kupisz
Dziennik kosztów dla Hyundai Tucson III SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
~Mario
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Zdecydowanie najlepszy w segmencie.
Hyundai Tucson III SUV Facelifting