Oceny Hyundai Tucson III SUV Facelifting 1.6 CRDi 136KM 100kW 2018-2020

Hyundai Tucson III SUV Facelifting 1.6 CRDi 136KM 100kW 2018-2020 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Hyundai Tucson III SUV Facelifting 1.6 CRDi 136KM 100kW 2018-2020

~dArio
SUV Facelifting 1.6 CRDi 136KM 100kW
Jest ok. Autko ciche, u mnie średnie spalanie to 8,2 l/100 km ale to jazda w niedużym mieście i na krótkich odcinkach, korków dramatycznych nie ma ale światła co chwila. Poza miastem 7 l/100km lub mniej przy spokojnej jeździe, wakacyjnie zapakowany po sufit z dużym boksem i autostradowo 140-150 km/h do Chorwacji średnio 9 l/100 km. Wcześniej miałem świetną Lagunę III 2.0 diesel i paliła z boksem na tej trasie 7,5 l więc różnica jest...
~MK
SUV Facelifting 1.6 CRDi 136KM 100kW
Pierwszy raz zainteresowałem się autem azjatyckim. Zawsze uważałem za najlepsze auta niemieckie. Przesiadłem się z Tiguana 1,4 TSI, 160KM ( 2012) na Tucsona 1.6 CRDI i jestem mile zaskoczony. Auto jak do tej pory spisuje się super i pod każdym względem bije VW!
~andrzej_groma
SUV Facelifting 1.6 CRDi 136KM 100kW
Użytkuje auto od 4 miesięcy, na razie odpukać. Byłem w górach i silnik dawał radę wbrew powszechnym opiniom. Wg mnie najładniejszy SUV w średniej klasie. Nie jestem zapalonym kierowcą, ale tym autem po prostu lubię jeździć.
~Łukasz
SUV Facelifting 1.6 CRDi 136KM 100kW
Spalanie podane z komputera po niekasowaniu aż do dziś od wyjazdu z salonu. Lubi paliwa Shell i Lotos. Nie zamienił bym na inne tej samej klasy. Toyota Rav 4 lepiej przyspiesza ale nic po za tym. Dużo pali i jest głośna w środku. Mazda CX5 bardzo głośny silnik diesla i automatyczna skrzynia zastanawiająca się nad zmianą biegu.... Mitsubishi od 20 lat prawie się nie zmieniło.
~Kupiłbym Jeszcze Raz
~MichałBocian
SUV Facelifting 1.6 CRDi 136KM 100kW
Lakier bardzo podatny na zarysowania. Lakier po 25 tyś km wygląda gorzej niż w moim drugim aucie (10 letnie audi z przebiegiem ponad 200tys km) (Karoseria)

Usterki Hyundai Tucson III

Hyundai Tucson III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu