Lista ocen Hyundai Tucson IV SUV HEV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW od 2020 (6) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Leon
SUV HEV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
Czytam w różnych opiniach, że wyciszony dość dobrze, ale irytujące są świsty w drzwiach (oknach) , szumy na relingach dachowych (najczęściej przy bocznych wiatrach), brak wyciszenia podłogi bagażnika (?!), wyciszenie nadkoli i podłogi nie do zniesienia (oczywiście mówimy tu o pogodzie gdy pada deszcz/mokra jezdnia lub jest plucha - widziałem jak fabrycznie wyciszone są przednie nadkola - to raczej zakrawa na żart. Dach nie jest wyciszony w...
~Seba
SUV HEV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
Jest git. Coś mi szybka drży przy 140 km/h ale to pewnie załatwie jedną wizytą w ASO. Poza tym nie słychać nic, ani uszczelek, ani lusterek. Silnik jest bardzo dobrze wyciszony. Przesiadłem się z eCVT Toyoty wiec to pewnie też swoje robi.
~rsieczkowski
SUV HEV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
Do tej pory najlepsze w stosunku do aut, które użytkowałem. Tego oczekiwałem i się nie zawiodłem. Lepszego komfortu przy dużych prędkościach. Choć wiadomo, że pewnie daleko mu do aut z dużo wyższej półki cenowej.
~Hubert
SUV HEV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
Moim zdaniem nie jest z tym najlepiej, przy prędkościach +110 zaczyna robić się głośno, słychać podmuchy wiatru przy słupkach A
~Olej
SUV HEV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
Generalnie jest dobrze, mało hałasu od jednostki napędowej i rozsądne związane z opływem powietrza
~Mikser
Lepiej niz w lexusoe