Oceny Hyundai Tucson IV SUV 1.6 T-GDI 48V 150KM 110kW od 2020

Najnowsze oceny Hyundai Tucson IV SUV 1.6 T-GDI 48V 150KM 110kW od 2020

4,1
~Michał
SUV 1.6 T-GDI 48V 150KM 110kW
Ciekawy i dobrze pomyślany samochód, przyciąga wzrok przechodniów i ma ogromną ilość ciekawych rozwiązań, Na pewno warty swojej ceny, bo ładny i komfortowy, niestety ma też kilka problemów wieku dziecięcego, które nieco irytują. Mam go od maja (executive), wiec nie mam pewności, ale wydaje się, że materiały mimo dobrej jakości, nie będą tak trwałe, zwłaszcza piano black, czy materiał foteli. na minus duże spalanie (nie wiem skąd oceny we...
3,6
~Mateusz
SUV 1.6 T-GDI 48V 150KM 110kW
Samochód całkiem dobrze wykonany i ciekawy stylistyczne. Na plus zasługuje ilość miejsca na tylnej kanapie i atrakcyjna cena w porównaniu do wyposażenia jakie oferuje. Niestety całokształt wypada blado.
~Jarek
SUV 1.6 T-GDI 48V 150KM 110kW
Hyundai to taka ciekawostka, wielu ludzi nadal sadzi ze ta koreanska marka to gorszy produkt a tu sie okazuje ze od kilka lat Hyundai robi lepsze, zdecydowanie lepsze auta niz konkurencja, do tego bezawaryjne, niezawodne, ladne i dobrze wyposazone.
~Roman
SUV 1.6 T-GDI 48V 150KM 110kW
Ładny design, wygodne prowadzenie, dobra przyczepność oraz sporo miejsca wewnątrz. Typowy SUV dla rodziny 2+1 bądź max 2+2. Niestety ale fatalne wyciszenie wewnątrz oraz duże spalanie.
3,4
~Tucson
SUV 1.6 T-GDI 48V 150KM 110kW
Problem z filtrem cząstek stałych GPF po kilku tysiącach km, prawdopodobnie wada fabryczna zgłaszana przez wielu użytkowników modelu. Serwis i dystrybutor chowają głowę w piasek. Odradzam
~Jacek
SUV 1.6 T-GDI 48V 150KM 110kW
Ciekawy design. Zwraca uwagę przechodniów. Fajnie przyspiesza na światłach.
Dziennik kosztów dla Hyundai Tucson IV SUV 1.6 T-GDI 48V 150KM 110kW
8,3
~l.zlotnik
SUV 1.6 T-GDI 48V 150KM 110kW
Super autko, bardzo dobrze sie prowadzi, niesamowity wygląd zewnętrzny , wnętrze bardzo funkcjonalne widać ze projektanci naprawdę sie przyłożyli do tej wersji
3,6
~Osiem gwiazdek zawsze i wszędzie
SUV 1.6 T-GDI 48V 150KM 110kW
Deska rozdzielcza w piano black to istna tragedia. Łapie kurz i odciski palców jak wściekła. Projekt deski też mógłby być bardziej wyszukany a nie jak z pierwszej połowy lat 90tych... (Ergonomia)
~zieba.grzegorz
Polecam