Lista ocen Hyundai XG (31)

~lisz67@wp.pl
Sedan 3.0 192KM 141kW
Hyundai tym autem udowodnił, że jest w stanie podnieść poprzeczkę wyżej od Camry. Europejscy producenci aut tej klasy i przedziału cenowego mogą tylko pozazdrościć bezawaryjności, odporności na urzyszkodnika :-), wyposażenia i jakości materiałów. Tapicerka w moim samochodzie (16 lat, 330 tyś. przebiegu) wygląda lepiej niż w 5-6 letnich autach innych producentów a oglądam po kilka dziennie, bo je naprawiam. Jedynym mankamentem tego modelu jest...
~Pan Kracy
Sedan 3.0 192KM 141kW
V6 pochodzący z Mitsubishi Sigma odznacza się wysoką kulturą pracy. Motor elastyczny z dużym momentem obrotowym dostępnym już przy 1500-2500 obrotów. (Silnik)
~monolit
Sedan 3.0 192KM 141kW
gdyby nie drobiazgi, byłoby doskonale, tak jest dobrze-nie zapeszam
~terenn
Sedan 3.0 192KM 141kW
silnik kręci sie jak szalony wazne by jak najdłużej jeździ na sytetyku... u mnie dalej smiga a ma 200 000km. (Silnik)
2,8
~konrad wyppich ewmatic@interia.pl
Sedan 3.0 192KM 141kW
XG jest ładnym samochodem i posiada wysoki komfort jazdy oraz podróżowania na dalszych trasach . Niestety samochód wymaga slidnego i fachowego serwisu a tego w Polsce nie ma. Firma nie ma dostępu do diagnostyki pojazdu, brak specjalistów co praktycznie może tak jak w moim przypadku wyeliminować samochód z eksploatacji na kilka miesięcy. Proszę innych użytkowników XG aby we własnym zakresie przy przeglądach zarządali dignostyki zapisu...
~specnaz_87@wp.pl
Sedan 3.0 192KM 141kW
Auto jest świetne. W środku czujesz się niczym prezes dużej firmy. Mam wersję Grandeur i auto jest full wypas. Szkoda tylko że TV w aucie jest przestrojone na odbnieranie fal z amerykańskich stacji co uniemożliwia mi oglądania telewizji. Jednak VCD sprawne i na postojach mogę oglądać co chcę. Samochód jak na tą masę jest szybki (w końcu 3 litrowa V6). Jestem bardzo zadowolony z zakupu.
~Camel[OT] - leszek@canvastudio.pl
Sedan 3.0 192KM 141kW
Bardzo cichy, pracuje równo, nie trzęsie samochodem. Niesłyszalny. Na początku zdarzało mi się próbować ruszać z niewłączonym silnikiem, bo zwyczajnie w środku czasami go nie słychać :) (Silnik)
~Plankton
Sedan 3.0 192KM 141kW
Świetny samochód ustępujący jedynie renomą autom z najwyższej półki, ale sądzę,że i to się zmieni. To kwestia czasu.
~kurspos1@poczta.onet.pl
Sedan 3.0 192KM 141kW
"Jeślinie widać różnicy - to po co przepłacać" Prawdziwy luksus za przystępną cenę - ale z 2 ręki. Serwis tani ale części drogie.
~Adam adambarszcz@o2.pl
Sedan 3.0 192KM 141kW
jestem zadowolony, na początku się bałem, bo to wynalazek ale teraz nie chcę innego, myślę poważnie o gazie, jak ktoś ma z gazem to niech pisze jaki.