Lista ocen Infiniti Q50 I (15) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Sedan 2.0t 211KM 155kW
1. Szybko zużywające się klocki - musiałem zmieniać między serwisami gwarancyjnymi 2. Pękło mocowanie lampki od podświetlenia rejestracji która po prostu wisiała na kablu - w serwisie powiedzieli że producent to przewidział i za darmo zamontują mi nową (nie wiem czy to dobrze czy źle o nich świadczy) 3. Ciągłe usterki elektroniki - zawieszanie się systemu, indeksowania lusterek itd.
~Wlaziu
Sedan 3.5 Q50 Hybrid 364KM 268kW
Z drobiazgów w sumie przez 8 lat nic się samo nie zepsuło. Jak w każdym Japończyku drobiazgi się psują tylko z winy użytkownika. Raz na kilka lat trzeba przesmarować zawiasy maski, prowadnice szyb, czy szyberdachu, ale żadnych części nie było potrzeby wymieniać. Nawet siłowniki maski trzymają. Zawieszenie bardzo trwałe.
~Piotr
Sedan 2.2d (Euro 6) 170KM 125kW
na poczatku mialem problem z komputerem (android 2.1), gdy temperatura spadala ponizej 0°C wszystko wracalo do ustawien fabrycznych. po wgraiu najnowszego oprogramowania wszystko wrocilo do normy. troche wolno laduje sie komp a aucie, (okolo 2min)
~Jacek_C
Sedan 2.0t 211KM 155kW
Zepsuł się kiedyś jeden przełącznik (usterka szybko znaleziona przez komputer), przez co nie działał radar. Niestety, ze 3 tygodnie czekania, wymiana godzina. Koniec usterek.
~OIK
Sedan 2.2d 170KM 125kW
Jestem 2 właścicielem. U mnie nic. U pierwszego 1x łożysko koła przedniego i 1x czujnik ABS koła tylnego. Nic poza tym przez 91 tyś.
~Olek
Sedan 2.2d 170KM 125kW
odgłosy z kolumny kierownicy, szum z uszczelek, bicie na kierownicy, błędnie wskazujący zegarek. Wszystkie wyeliminowane w serwisie.
~Piotr
Sedan 3.7 V6 333KM 245kW
0 awarii .Nie licząc spalonych na torze wyścigowym w 10 minut !!! oryginalnych hamulcy.
~Krzys
Sedan 3.5 Q50S Hybrid 364KM 268kW
Skrzypiał fotel pasażera po odbiorze z salonu - usterkę usunięto od razu. Poza tym brak.
~Leon
Sedan 3.5 Q50 Hybrid 364KM 268kW
jakaś prowadniczka w systemie wentylacji padła, ale szybko i bezproblemowo zrobili na gwarancji
~Michał
Sedan 2.2d 170KM 125kW
Zdarzają sie jakieś drobne. Głównie elektryka. Np. Czujnik zamka maski przedniej.