Lista ocen Infiniti Q50 I (16) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Sedan 2.0t 211KM 155kW
Chłodzi i grzeje jak w każdym aucie ale, nie wiem gdzie jest czujnik od temp bo b. często wystarczy iż słońce poświeci dłużej niż 5 min na deskę i zaczyna dmuchać chłodnym powietrzem. Byłoby do przełknięcia np. wiosną ale zimą to kompletna bzdura, zwłaszcza że jest ustawione 25 st. i nie jest w trybie auto. W czasie trasy np 200 km i zmiennej pogody (słońce/deszcz) muszę ją regulować dziesiątki razy gdzie np w starej Insignii ustawiłem raz i...
~Michał
Sedan 2.2d 170KM 125kW
Nawiew automatyczny dość dziwnie pracuje. Nie da sie go według mni ustawić dobrze. Wszystko zależne od temperatury na zewnątrz. Np jak jest 12 stopni to z nawiewu leci tylko gorące powietrze. Wolałbym żeby leciało chłodniejsze przy ustawieniu 21stopni w kabinie.
~Wlaziu
Sedan 3.5 Q50 Hybrid 364KM 268kW
Podstawowe zadania spełnia. W zimie grzeje, w lecie chłodzi i to tyle z plusów. Automatyczna klimatyzacja robi w lecie przeciągi. Zimą zdarzy się, że szyby parują i trzeba jej pomóc. W każdym razie daleko jej do klimy w stylu ustaw i zapomnij.
~OIK
Sedan 2.2d 170KM 125kW
Grzeje, chłodzi i nie szumi przy tym nadmiernie. Idiotyzm to ogrzewania lusterek dopiero jak się włączy podgrzewanie tylnej szyby. W audi to się dzieje automatycznie. Szyby mają jakiś filtr UV i auto nie nagrzewa się w lecie jak moje poprzednie.
~Wojtek
Sedan 3.5 Q50S Hybrid 364KM 268kW
Wentylacja w porządku, klima wydajna, ładnie i szybko schładza bez agresji. Ogrzewania nie miałem możliwości jeszcze sprawdzić. Brak ogrzewania kierownicy będzie pewnie dla mnie odczuwalny.
~Wojtek
~Kierowca
Sedan 2.0t 211KM 155kW
Wszystko działa poprawnie, przy pierwszym przymrozku pojawił się problem z parowaniem szyb, ale to na pewno kwestia poprawnego ustawienia klimatyzacji. Trochę mała siła dmuchawy.
~Jacek_C
Sedan 2.0t 211KM 155kW
Żadnych uwag - szybko się nagrzewa, szybko oziębia, zaparowane szyby są czyste w kilkanaście sekund.
~Krzys
Sedan 3.5 Q50S Hybrid 364KM 268kW
Czujnik zapachów nie działa poniżej 0 stopni.
Dziennik kosztów dla Infiniti Q50 I
7,1