Lista ocen Infiniti Q50 II Sedan (8) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Sedan 2.0t 211KM 155kW
Mam 185 cm wzrostu i z przodu jest mi wygodnie ale już dla pasażerów za mną mniej... żona ma 160 cm i siedząc za mną ma trochę ograniczona przestrzeń życiowa. Auto zdecydowanie dla 4 osób (potężny tunel środkowy skutecznie eliminuje 5 osobę na dalekie dystanse).
~ziomek
Sedan 3.5 S Hybrid 364KM 268kW
z tyłu jakiegoś szału nie ma, ale da się podróżować w 3 osoby. Bagaznik mały na wakacje trzeba się pakować w miękkie torny. Wielka walizka nie wejdzie (dwie małe lub średnia i mała powinny wejść).
~Stanislaw
Sedan 2.0t 211KM 155kW
Fotele z przodu są super wygodne. Z tylu mało miejsca dla piątego pasażera. Auto max na 4 osoby włącznie z kierowca.
~Stanislaw
~Wojtekw
Sedan 3.5 S Hybrid 364KM 268kW
Fotel kierowcy i przedni pasażera mega-mega wygodne, tylnych nie testowałem w trasie :) ale przestrzeń i pozycja są ok.
~Tomasz
Sedan 2.0t 211KM 155kW
Przy 191 cm wzrostu nie trę głową o podsufitkę tylko przy maksymalnie opuszczonym fotelu do dołu.
~Mateusz
Sedan 3.5 S Hybrid 364KM 268kW
Bagażnik jest bardzo mały. W Peugeocie 308 jest większy. Niemnie mnie to nie przeszkadza.
~InRight
Sedan 2.0t 211KM 155kW
Wystarczająco miejsca dla 4 osób nawet przy maksymalnej odsunięciu fotela kierowcy i pasażera.
Infiniti Q50 II Sedan