Najnowsze oceny Isuzu D-Max

~Mateusz
Isuzu D-Max II
Jak coś jest do wszystkiego to jest do ... Nie jest tak w tym przypadku. jest to wół roboczy ale o dziwo całkiem niezły wóz cywilny. Automat i skóra poprawiają komfort użytkowania.
~sly
Isuzu D-Max II
Rewelacja jak na pick-up! Skrzynia automatyczna rewelacja, napęd rewelacja, spalanie mniejsza rewelacja, wyciszenie już bez rewelacji ale ok.
~Honda123
Isuzu D-Max II
Stylistyka nowego D-Maxa jest imponująca wszystko doprowadzone do perfekcji . Materiały wykończenia wnętrza są wysokiej jakości , miłe w dotyku materiały i wygodne fotele tylko dodają japończykowi . Polecam bo mam takiego w wersji LSX .
~Buldozer124
Double Cab 3.0 D 163KM 120kW
Isuzu D-Max I
Pokonując codziennie ok. 300 zakretów po alpejskich serpentynach, zajeździłem już wiele pseudo 4x4 napędowych aut. Isuzu jako pierwsze nie ma problemu z takim obciążeniem ( różnica wysokości 960m). I mimo, że zakręty pokonuje jak Titanic, to i tak mam wrażenie że chciałby jeszcze ciągać kłody.
~IWEB
Isuzu D-Max II
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wersja Generation to jest po prostu marzenie. Nie mogę się oderwać od autka. Smutek ogarnia jak się podjeżdża do domu i trzeba wysiąść. Być może jest to spowodowane tym, że auto jest nowe i nigdy nie jeździłem wcześniej pickupem.
~Tomek
Isuzu D-Max II
Trwały lakier 2x grubszy niż w dzisiejszych kompaktach i 3x grubszy od Fiata i niespodzianka - praktycznie brak zarysowań. Szyba przednia też wytrzymała po przyjęciu kilku strzałów z kamienia. Mój pierszy pick-up i niespodzianka - wcale niesłychać zawieszenia ale wiadomo całość jest dość daleko od miejsca kierwcy. Super dźwięk z dolby surround i głośnikami w podsufitce w standardzie. Gwarancja na 5 lat z pełnym assistance na Europę!
~JS
Double Cab 3.0 D 163KM 120kW
Isuzu D-Max I
Samochód do pracy i na wyjazdy oczywiście trudno go porównywać z osobówką, ale jako samochód uniwersalny bardzo dobry.
~Patryk
Isuzu D-Max II
Samochód przejechał u nas w ciągu 3 lat przeszło 80tyś km, używany głównie do jazdy codziennej bez zbytnich obciążeń, dużą część po mieście. W środku nie brakuje miejsca, za kierownicą siedzi się wygodnie, z tyłu bez problemu zmieszczą się 2/3 dorosłe osoby. Silnik bez problemu radzi sobie z masą samochodu i bez kompleksów rozpędza te 2 tony, skrzynia automatyczna daje radę w mieście oraz w trasie. Widoczność jest ok, przy dużych lusterkach i...
Dziennik kosztów dla Isuzu D-Max
9,0
~Alex
Isuzu D-Max II
Bardzo dobry pickup. jeżdziłem kilkoma i na prawdę jst doskonały. miał już 3 przeglądy ,ceny niewysokie. Nic się nie zepsuło nawet żarówka.
~waldemar
Isuzu D-Max II
Miałem navarę 3 lata. nic się nie zepsuło. Bardzo wygodna i najbardziej osobowa z pickupów. Mankamenty to gumowy układ kierowniczy . Chciałem kupić nowy model z ciemno ale będzie dopiero na przełomie 2015/16. Wybrałem Isuzu po wielu jazdach testowych innymi pickupami i jest b zadowolony.
Isuzu D-Max